اندرویدموبایل

ضبط خودکار مکالمه در گوشی های سامسونگ

آیا به دنبال ضبط خودکار مکالمه در گوشی های سامسونگ خود هستید؟ ویژگی ضبط تماس بطور پیش فرض در رام همه دستگاههای Galaxy موجود است که روند کار را ساده می کند.
این  بدان معنی است که برای ضبط تماس با تلفن هوشمند سامسونگ از سری Galaxy خود به برنامه دیگری احتیاج ندارید.چگونه می توان تماس ها را با تلفن گلکسی سامسونگ ضبط کرد. ما در اینحا نحوه ضبط خودکار مکالمه در گوشی های سامسونگ رو براتو توضیح میدیم.

 

آیا شما مجاز به ضبط تماس های تلفنی هستید؟

قبل از اینکه با ضبط تماس در دستگاه Samsung Galaxy خود شروع کنید ، باید بدانید که ممکن است این ویژگی در کشور شما یا در منطقه ای که زندگی می کنید به دلیل قوانین و مقررات محلی در دسترس نباشد.

 • در برخی کشورها ضبط مکالمات بدون رضایت طرف مقابل غیرقانونی است. بنابراین اگر ویژگی ضبط مکالمه از دستگاه Samsung Galaxy شما حذف شده است تعجب نکنید. در چنین مواردی ، دیگر شانس ندارید زیرا برای فعال کردن این قابلیت نمی توان کاری کرد.
 • همچنین ضبط تماس های VoWiFi یعنی تماس های صوتی که از طریق Wi-Fi یا اپلیکیشن هایی مانند واتس اپ و .. اتفاق می افتد امکان پذیر نیست.
 • همچنین ، توجه داشته باشید که برنامه های ضبط تماس شخص ثالث در Android 9 یا بالاتر کار نمی کنند. هر برنامه ای که ادعا می کند کار می کند ، باید برای استفاده از دستگاه Android خود را روت کنید که می تواند ضمانت آن را باطل کند.

بنابراین ، اگر ویژگی ضبط تماس در دستگاه شما وجود ندارد ، نمی توانید به راحتی برنامه ای را از Play Store بارگیری کنید تا این قابلیت را بدست آورید.

شرکت در ایردراپ هارمونی وان

چگونه می توان تماس ها را با تلفن گلکسی سامسونگ ضبط کرد

می توانید تلفن هوشمند سامسونگ گلکسی خود را تنظیم کنید تا به طور خودکار همه تماس ها را ضبط کند. بسته به نیاز خود ، می توانید آن را طوری تنظیم کنید که تماس ها را از طریق تمام مخاطبین موجود در دفترچه تلفن , مخاطبین انتخاب شده یا فقط از شماره های ناشناخته ضبط کنید.

call recorder

 1. برنامه Phone را در دستگاه Samsung Galaxy خود باز کنید.
 2. روی دکمه منوی  3 نقطه در گوشه بالا سمت راست و سپس تنظیمات> ضبط تماس ها(Settings > Record calls) ضربه بزنید .
 3. به منوی ضبط خودکار تماس ها رفته (Auto record calls) و ویژگی را فعال کنید.
 4.  با توجه به نیازتان گزینه های همه تماس ها(All calls) ، تماس ها از شماره های ذخیره نشده(Calls from unsaved numbers) یا تماس ها از شماره های خاص(Calls from specific numbers) را انتخاب کنید.

call recorder

چگونه می توان به صورت دستی تماس ها را از طریق تلفن Galaxy ضبط کرد؟

همچنین می توانید تماس های منفرد را روی تلفن هایی مانند Samsung Galaxy S21 ، Note یا Galaxy Fold ضبط کنید.

نحوه کار:

 1. برنامه Phone را در دستگاه Samsung خود باز کنید و با مخاطبی که می خواهید تماس خود را ضبط کنید تماس بگیرید. همچنین می توانید تماس ورودی را که می خواهید ضبط کنید ، بپذیرید.
 2. برای شروع ضبط ، در صفحه تماس ، روی دکمه ضبط تماس (Record call) ضربه بزنید . اگر گزینه در صفحه تماس نشان داده نشد ، روی دکمه منوی 3 نقطه در بالا سمت راست ضربه بزنید و سپس گزینه ضبط تماس (Record call) را انتخاب کنید.
 3. اولین باری که از ویژگی ضبط تماس استفاده می کنید ، از شما خواسته می شود که شرایط و ضوابط را بپذیرید.

بر خلاف برخی دیگر از تلفن ها ، هر زمان که بخواهید مکالمه ای را ضبط کنید ، طرف مقابل شما  از این موضوع اطلاع نخواهد یافت. این  امکان فقط در گوشی های قابل اتفاق می افتد که از برنامه Google Phone به عنوان برنامه شماره گیر پیش فرض خود استفاده می کنند.

فایل تماس های ضبط شده در کجا ذخیره می شود؟

 

 1. برنامه Phone را در دستگاه Samsung Galaxy خود باز کنید.
 2.  دکمه منوی سرریز 3 نقطه در گوشه بالا سمت راست را انتخاب کنید.
 3. به تنظیمات> ضبط تماس ها> تماس های ضبط شده (Settings > Record calls > Recorded calls) برویدتمام تماس های ضبط شده در اینجا نشان داده می شود. نام پرونده نام مخاطب یا شماره تلفن را نشان می دهد تا بتوانید به راحتی تماس های ضبط شده را شناسایی کنید.
 4. می توانید هر فایل صوتی ضبط شده را انتخاب کنید و سپس روی گزینه اشتراک ضربه بزنید تا تماس ضبط شده در WhatsApp ، Gmail ، Drive و غیره به اشتراک گذاشته شود.

ضبط تماس در دستگاه های Galaxy Samsung

همانطور که از راهنمای بالا مشخص است ، روند ضبط تماس با تلفن های هوشمند سامسونگ گلکسی کاملاً ساده و سرراست است ، البته به شرطی که قوانین محلی مانع از ارائه این ویژگی در منطقه توسط شرکت نشود.

و به یاد داشته باشید مسئولیت استفاده از آن با شماست ، بنابراین هرگز نباید تماس ها را بدون اطلاع طرف مقابل ضبط کنید.

ضبط مکالمه فقط یکی از ویژگی های بسیاری است که در دستگاه های سامسونگ پیدا می کنید که در سایر تلفن های اندرویدی پیدا نمی کنید. البته مشابه این نرم افزار در بعضی از گوشی های شیائومی نیز دیده می شود.

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

 1. سلام خب چرا تا قبل از بروزرسانی جدید a51 گزینه ضبط مکالمه بود اما با بروزرسانی رفت؟؟؟ چطور میشه الان فعالش کرد؟؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *