اخبار فناوریموبایل

ال جی برای همیشه بازار تلفن های هوشمند را ترک می کند

ال جی رسماً اعلام کرد که برای همیشه بازار تلفن های هوشمند را کنار می گذارد. این شرکت بخش ساخت تلفن همراه خود را در تاریخ 31 جولای تعطیل خواهد کرد. فروش تلفن های همراه ساخت این شرکت تا آخرین موجودی ادامه خواهد یافت.

LG همچنین “برای مدتی” به روزرسانی های نرم افزاری و پشتیبانی خدمات را به مشتریان ارائه می دهد که بسته به منطقه ای که در آن زندگی می کنید متفاوت خواهد بود.

ال جی برای تمرکز بر سایر بازارها ، بازار موبایل را ترک می کند

ال جی در اطلاعیه خود که در LGNewsroom منتشر شده ، می گوید که هیئت مدیره این شرکت تصمیم خود را برای خروج از بازار تلفن های هوشمند تصویب کرده است.  خروج از “بخش تلفن های همراه” یک تصمیم استراتژیک است.

این تصمیم به ال جی اجازه می دهد تا بتواند منابع خود را به بازارهای دیگر با پتانسیل رشد بیشتر متمرکز کند ، از جمله اجزای وسایل نقلیه الکتریکی ، اتومبیل های برقی و هوشمند ، خانه هوشمند ، هوش مصنوعی.

گزارش ها مبنی بر انصراف ال جی از تجارت تلفن های هوشمند از ابتدای سال جاری آغاز شد. احتمالاً ، ترک LG از بازار تلفن های هوشمند, به معنای آن است که دیگر هدفون های بلوتوث و سایر لوازم جانبی تلفن های هوشمند را هم تولید نخواهد کرد.این شرکت قصد دارد از تخصص خود در زمینه فناوری موبایل برای توسعه فناوری هایی مانند 6G استفاده کند.

تلفن های LG هنوز هم می توانند نسخه به روز شده Android 12 را دریافت کنند

ال جی به فروش موجودی تلفن های هوشمند خود در سراسر جهان ادامه خواهد داد. همچنین پشتیبانی سرویس و به روزرسانی های نرم افزاری را ارائه می دهد ، اگرچه دقیقاً اشاره ای به مدت زمان پشتیبانی دستگاه های خود نکرده است.

ال جی می گوید که بروزرسانی سیستم عامل آندروید 12 را به دستگاه های انتخاب شده و همچنین به روزرسانی های امنیتی ارائه می دهد ، اگرچه برنامه های آن ممکن است در آینده تغییر کند

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *