اخبار فناوریموبایل

انیمیشن های جدید”جعل عمیق” عکس های قدیمی را زنده می کنند

MyHeritage وقتی از فناوری deepfake برای احیای عکس های پرتره سیاه و سفید قدیمی استفاده کرد,با استقبال زیادی مواجه شد. اکنون ، این شرکت انیمیشن های بیشتری برای شما اضافه کرده است تا بتوانید از آنها برای روح بخشیدن به عکس های قدیمی خود استفاده کنید.

این شرکت همه ویژگی های جدید را در MyHeritage Blog اعلام کرده است . این شرکت از فناوری خاصی به نام Deep Nostalgia استفاده می کند که به همان شکل deepfakes یا جعل عمیق در اینترنت کار می کند.

با این حال ، در حالی که می توان از deepfakes سواستفاده کرد ، جعل عمیق دلیل بسیار برجسته تری در پشت آن دارد. Deep Nostalgia با استفاده از قدرت فناوری ، انیمیشن ها را در عکس های قدیمی ترسیم می کند تا به آن ها جان تازه ای دهد.

در نتیجه،اکنون مردم سراسر دنیا از نوستالژی عمیق برای دیدن جنبه ای متفاوت از تصاویر اجدادی خود استفاده می کنند.  با استفاده از نوستالژی عمیق ، کسی می تواند اجداد خود را ببیند که حرکت می کنند و لبخند می زنند, مانند لبخند هنگام زندگی.

تاکنون Deep Nostalgia از 10 انیمیشن پشتیبانی می کرد. در حال حاضر ، MyHeritage  ده مورد دیگر را برای شما اضافه می کند تا شما بهتر بتوانید ببینید که چگونه اجداد و از دست رفتگان شما زندگی کرده اند

این گزینه های جدید “انیمیشن ویژه” تلقی می شوند و جدا از 10 موردی هستند که قبلاً می توانستید استفاده کنید. اگر می خواهید از انیمیشن های ویژه استفاده کنید ، برای باز کردن قفل آنها به اشتراک طرح MyHeritage Complete نیاز دارید.

اگر برنامه MyHeritage Complete دارید ، می توانید با دسترسی به بخش عکس ها در سایت یا با استفاده از برنامه MyHeritage ، ازانیمیشن های جدید دیپ فیک استفاده کنید.

گذشته خود را با نوستالژی عمیق MyHeritage زنده کنید

یافتن اجداد خود قبلاً چالش برانگیز بود ، اما اینترنت به اشتراک گذاری داده ها در سراسر جهان را از هر زمان دیگری آسان کرده است. اکنون ، وب سایت های زیادی وجود دارد که به شما کمک می کنند اصل و نسب خود را پیدا کنید و یک شجره نامه از میراث خود تهیه کنید.

برای دسترسی به MyHeritage می‌توانید از اپلیکیشن‌های اندروید یا iOS آن در موبایل استفاده کنید، ضمن اینکه استفاده از امکانات به صورت تحت وب هم فراهم شده است. خوشبختانه اپلیکیشن برای ثبت نام نیازی به ثبت اطلاعات از صفر ندارد و از طریق حساب گوگل می‌توانید خیلی سریع این کار را انجام بدهید.

برای ورود به سایت MyHeritage اینجا کلیک کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *