اخبار فناوریموبایل

اینستاگرام در حال آزمایش قابلیت ارسال پست از طریق مرورگر وب است

اینستاگرام ممکن است به زودی به یکی از پردرخواست ترین و قدیمی ترین خواسته های کاربران رسیدگی کند. با شواهدی که به دست آمده است اینستاگرام در حال آزمایش سرویس ارسال پست با مرورگر وب می باشد. بدین ترتیب در آینده نزدیک می توانید با کروم و یا حتی با کامپیوتر خود در اینستاگرام پست ارسال کنید.

اینستاگرام که در درجه اول یک اپلیکیشن برای گوشی های هوشمند است. تا به امروز در برابر درخواست های انتشار برنامه های بومی بهینه سازی شده برای تبلت ها و رایانه ها مقاومت کرده است. در حالی که اینستا گرام سال هاست توصیه می کند مردم از رابط وب آن نیز استفاده کنند. در حالی که واقعیت این است که اینستاگرام هنگام استفاده در مرورگر وب ، حتی از ابتدایی ترین ویژگی های خود پشتیبانی نمی کند.

در گزارشی که به دست ما رسیده است به نظر می رسد شرایط به زودی تغییر خواهد کرد.Alessandro Paluzzi موفق به کشف شواهدی در درون کد اپلیکیشن اینستاگرام شده است,که نشان می دهد اینستاگرام در حال آزمایش قابلیت ارسال پست با مرورگر وب می باشد.

پالوزی همچنین تصاویری را در پیج توییتر خود به اشتراک گذاشت که توانایی کشیدن عکس ها و فیلم ها از رایانه و انداختن آنها را روی پنجره مرورگر (Drag & Drop) برای بارگذاری خودکار در اینستاگرام نشان می دهد.

چه موقع سرویس ارسال وب اینستاگرام راه اندازی می شود؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *