آموزش نرم افزاراندروید

بهترین برنامه های تغییر صدا برای اندروید

آیا تا به حال قصد داشته اید با تغییر صدا با دوست خود شوخی کنید؟به لطف برخی از برنامه های اندروید،نیازی به نرم افزار دست و پا گیر ویندوز برای انجام آن ندارید.

می توانید با نصب یک برنامه،صدای خود را با چیزی خنده دار عوض کنید،مانند یک شخصیت کارتونی.در اینجا بهترین برنامه های تغییر صدا برای اندروید معرفی شده است.

 Squeak Voice Changer

بهترین برنامه های تغییر صدا برای اندروید

Squeak Voice Changer یک برنامه ساده برای تبدیل سریع صدای شما به یکی از چندین کاراکتر موجود است. این برنامه با تعدادی گزینه سفارشی که می توانید از بین آنها انتخاب کنید مانند بروس ربات،پاتریک هیولا و جولیوس خرس. قبل از ضبط صدای خود می توانید پیش نمایش این صداها را ببینید و بشنوید.

وقتی آماده بودید،تنها کاری که باید انجام دهید این است که صدای خود را ضبط کنید.Squeak Voice Changer صدایتان را به هر یک از شخصیت هایی که ترجیح می دهید تبدیل می کند.خروجی تمیز و دقیق است،اما مدت زمان لازم به مدت گفته شما بستگی دارد.

پس از تبدیل،می توانید نتیجه را به عنوان یک فایل صوتی دانلود کنید یا مستقیماً آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.برای استفاده از تمام شخصیت ها،باید هزینه کنید.نسخه رایگان Squeak Voice Changer شما را فقط به چند صدا و ویژگی تبلیغات درون برنامه محدود می کند.خوشبختانه،محدودیتی در زمینه مدت صدا وجود ندارد.

دانلود Squeak Voice Changer

Voice Changer With Effects

بهترین برنامه های تغییر صدا برای اندروید

این برنامه دارای جلوه های زیادی است که می توانید در ضبط صدای خود اعمال کنید.به جای کاراکترهای خاص،جلوه های عمومی را ارائه می دهد که ممکن است با آنها آشنا باشید.از جمله این موارد می توان به هلیوم اشاره کرد که باعث می شود صدای شما حالت استنشاق گاز هلیوم به خود بگیرد.Deep Voice برای طرفداران بتمن،مست ،زامبی و موارد دیگر بسیار دیگر در این برنامه وجود دارند.

مانند Squeak Voice Changer ، می توانید خروجی را به عنوان یک فایل صوتی صادر کرده یا مستقیماً آن را در پروفایل های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید. علاوه بر این،Voice Changer With Effects به شما امکان می دهد عکسی با صدا در فیس بوک ارسال کنید و حتی آن را به عنوان زنگ تلفن یا اعلان تنظیم کنید.همچنین می توانید هر متنی را به صدا تبدیل کنید.

این برنامه دارای یک برگه مفید است که می توانید در آن ضبط شده های گذشته خود را مرور کنید. در حالی که نسخه رایگان میزبان صداهای گسترده ای است ، شما می توانید برای تجربه بیشتر و بدون آگهی آن را ارتقا دهید.توسعه دهنده این برنامه سازنده برنامه دیگری به نام VoiceTooner است که برنامه ای دارای صدای شخصیت های کارتونی است.

دانلود Voice Changer With Effects

Voice Changer

بهترین برنامه های تغییر صدا برای اندروید

Voice Changer تا حد زیادی با برنامه قبلی یکسان است اما دارای چند تفاوت قابل توجه است که قابل بحث است. برای مبتدیان،Voice Changer از طراحی مدرن تر و بصری تری برخوردار است. بلافاصله متوجه این موضوع خواهید شد،به خصوص در انتقال و پاسخ دکمه ها.

هر چند روند کار یکسان است.شما یک صدا ضبط می کنید،یک افکت انتخاب می کنید و فایل را دریافت می کنید. Voice Changer به شما امکان می دهد یک فیلتر سفارشی بسازید که بتوانید به طور خاص عناصری مانند میزان صدا و سرعت را تغییر دهید.شما همچنین می توانید ضبط را برش دهید.مانند دیگر برنامه ها،می توانید فایل ها را به اشتراک بگذارید و آنها را به عنوان آهنگ زنگ گوشی خود تنظیم کنید. متأسفانه در این برنامه،هیچ راهی برای ارتقا و حذف تبلیغات وجود ندارد.

دانلود Voice Changer 

Narrator’s Voice

بهترین برنامه های تغییر صدا برای اندروید

Narrator’s Voice در درجه اول یک برنامه تبدیل متن به گفتار است که به شما در ضبط نوشته کمک می کند. بهتر است آنچه را که می خواهید بگویید تایپ کنید یا یک فایل متنی حاوی نوشته خود وارد کنید.پس از پردازش،Narrator’s Voice به شما امکان می دهد فایل را دریافت یا به اشتراک بگذارید.

قابل توجه ترین ویژگی این برنامه ،ترجمه داخلی است.همراه با صداهای مختلف،می توانید زبان خروجی را انتخاب کنید. Narrator’s Voice برای ترجمه مصاحبه ها و سخنرانی ها بدون نقص عمل می کند.این برنامه با طیف گسترده ای از زبانها از جمله ژاپنی،پرتغالی،آلمانی و ایتالیایی سازگار است.

همچنین تعداد زیادی شخصیت می توانید از بین آنها انتخاب کنید،مانند،باراک اوباما و کورتانا.Narrator’s Voice همراه با یکپارچه سازی در فیس بوک است که از طریق آن می توانید به راحتی ضبط ها را به جدول زمانی خود ارسال کنید.در حالی که بیشتر ویژگی ها رایگان هستند،اگر می خواهید از شر تبلیغات خلاص شوید،باید آن را ارتقا دهید.

دانلود Narrator’s Voice

VoiceFX

VoiceFX یکی از جالب ترین برنامه های این لیست است. به غیر از ترفندهای معمول تغییر صدا،VoiceFX چند گزینه منحصر به فرد را روی میز آورد.برای اولین بار،حالت دارای بازخورد زنده است که به محض صحبت شما،صدای شما را تبدیل می کند.

علاوه بر این،یک گزینه Stream وجود دارد که به شما امکان می دهد خروجی را به طور مستقیم با یک مرورگر وب یا پخش کننده ویدئو،پخش زنده کنید.VoiceFX این کار را از طریق یک URL و سرور سفارشی انجام می دهد. شما فقط باید آدرس را تایپ کنید ، سپس هرچه به تلفن خود بگویید با صدای دیگری در همان لحظه شنیده می شود.

بر خلاف بقیه،شما حتی می توانید فایل های صوتی موجود را به جای ضبط یک پرونده جدید وارد کنید. پس از پایان بخش ضبط ،ممکن است بخواهید پرونده را بیشتر ویرایش کنید. برای انجام این کار،از یکی از برنامه های ویرایش صدا در اندروید استفاده کنید.

دانلود VoiceFX

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *