اخبار فناوریموبایل

سونی می‌خواهد بازی های پلی استیشن را برای موبایل منتشر کند

ممکن است موبایل را بعنوان پلتفرم بعدی برای بازی های پلی استیشن ببینیم.طبق گفته جیم رایان ، رئیس و مدیر عامل شرکت Sony Interactive Entertainment این اتفاق ممکن است نزدیک باشد!

به نظر میرسد که برخی از بزرگترین و بهترین بازی های PlayStation ممکن است در آینده بر روی تلفن هوشمند شما قرار بگیرند.

این جالب به نظر می رسد بنابراین ، آیا این بدان معناست که ما شاهد بازی های شخص اول PSP ، Vita و PS1 به تلفن همراه خواهیم بود؟ اگر اینگونه باشد ، این امتیاز واقعی برای سونی و پلی استیشن محسوب می شود. به ویژه هنگامی که در نظر بگیریم که سونی اخیراً فروشگاه های دیجیتال PSP و Vita را تعطیل کرده است.

در سال‌های قبل، سونی تلاش کرده بود برند پلی‌استیشن را با موبایل ترکیب کند که البته هیچ‌وقت موفق نشده است. به‌جز تعداد کمی بازی که برای موبایل منتشر شد، سونی محصولی به نام اکسپریا پلی را هم راهی بازار کرده بود که به‌عنوان گوشی پلی‌استیشن یا پلی استیشن موبایل شناخته می‌شد.

از این گوشی می‌توان به‌عنوان یکی از اولین گوشی‌‌های مخصوص بازی یاد کرد که از زمان خود بسیار جلوتر بود؛ اما این گوشی از نظر تجاری و سود دهی اصلا موفق نبود.

پلی استیشن موبایل

در سال 2012 ، سونی اولین نسخه PlayStation Mobile را راه اندازی کرد. در ابتدا ، این گوشی از طریق Xperia Play ، یک گوشی سونی با صفحه نمایش کشویی در دسترس بود.

چه زمانی بازی های پلی استیشن برای موبایل منتشر خواهند شد؟

ما نمی دانیم همانطور که در نقل قول بالا آمده است ، سونی در حال کاوش در بازار است و هنوز هیچ برنامه مشخصی برای انتشار تعداد زیادی از بازی های PlayStation برای دستگاه های تلفن همراه را ندارد.

با این حال ، این خبر دلگرم کننده است. همانطور که رایان اظهار داشت, می توانیم امیدوار باشیم که برخی از آثار کلاسیک را که در گذشته فقط در صورت داشتن یکی از کنسول های قدیمی قابل پخش بوده اند را بر روی گوشی های همراه خود داشته باشیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *