گوناگون

واتس اپ سیاست جدید حریم خصوصی خود را اعمال می کند

پس از انتقادات شدیدی که در ابتدای سال میلادی به علت نقص حریم خصوصی به واتس اپ شد،حالا مجدداً اعلام شده که واتس اپ سیاست جدید حریم خصوصی خود را اعمال می کند.

واتس اپ بیان کرده است که حساب هایی را که سیاست حفظ حریم خصوصی جدید آن را قبول نمی کنند،تا 15 می حذف نخواهد کرد.با این حال،عملکرد چنین حساب هایی را محدود می کند.

در ژانویه سال جاری،واتس اپ سیاست بحث برانگیز جدید حریم خصوصی را اعلام کرد که به این شرکت اجازه می دهد داده ها را با فیس بوک به اشتراک بگذارد. در ابتدا این سیاست بیان داشت که اگر کسی تغییرات را نپذیرد،حساب واتس اپ وی پاک می شود.

سیاست حفظ حریم خصوصی جدید واتس اپ به شدت مورد انتقاد قرار گرفته است

واتس اپ در گذشته بارها سیاست حفظ حریم خصوصی خود را به روز کرده است.با این حال،این اولین بار است که اعلام کرده دست به محدود کردن و حذف حساب هایی می زند به که تغییرات را قبول نمی کنند.

این امر منجر به دریافت انتقاداتی از واتس اپ شد و سرانجام این شرکت سیاست حفظ حریم خصوصی جدید خود را تا اواسط ماه می به تعویق انداخت.این سیاست جنجالی همچنین مورد توجه کمیسیون رقابت هند قرار گرفت که دستور تحقیق درباره آن را صادر کرد.

واتس اپ با نزدیک شدن به موعد مقرر 15 ماه می،تغییر اساسی در سیاست خود ایجاد کرده است. این شرکت حساب هایی را که سیاست حفظ حریم خصوصی جدید را قبول ندارند حذف نخواهد کرد.با این وجود،اپلیکیشن عملکرد چنین حساب هایی را به آرامی محدود می کند. به طور خلاصه،این شرکت به شما فرصت بیشتری می دهد تا سیاست حفظ حریم خصوصی جدید خود را بپذیرید.

طی چند هفته گذشته،واتس اپ اعلانی را در داخل برنامه خود نشان می دهد تا اطلاعات بیشتری در مورد سیاست حفظ حریم خصوصی خود ارائه دهد. همچنین اگر سیاست حفظ حریم خصوصی جدید آن را نپذیرفته اید،اعلان پایدار خواهد ماند.

عملکرد حساب واتس اپ شما محدود خواهد شد

واتس اپ به زودی سیاست جدید حریم خصوصی خود را اعمال می کند

پس از نشان دادن یادآوری مداوم،عملکرد حساب واتس اپ شما محدود می شود.در ابتدا،فقط دسترسی به لیست چت های خود را از دست خواهید داد. با این وجود هنوز می توانید به تماس های ویدیویی یا صوتی ورودی پاسخ دهید. همچنین می توانید از طریق اعلان ها پیام ها را بخوانید و به آنها پاسخ دهید یا یک تماس صوتی یا ویدیویی از دست رفته را برگردانید.چند هفته پس از محدودیت عملکرد حساب واتس اپ،توانایی دریافت تماس و پیام دریافتی را از دست خواهید داد.در این مرحله،حساب واتس اپ شما اساساً بی فایده خواهد بود،زیرا قادر به ارسال یا دریافت پیام نیستید.

حسابهای غیر فعال واتس اپ پس از 120 روز حذف می شوند

واتس اپ به علت نپذیرفتن سیاست حفظ حریم خصوصی جدید،حساب شما را حذف نمی کند.اما بعد از 120 روز همه حساب های غیرفعال را پاک می کند.این بدان معنی است که هنگامی که عملکرد حساب واتس اپ شما محدود شود و شما نتوانید از برنامه برای ارسال پیام استفاده کنید،واتس اپ پس از 120 روز حساب شما را حذف می کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *