موبایل

چگونه تلفن خود را در سریعترین زمان ممکن شارژ کنیم

حتی تلفن های اندرویدی با بهترین دوام باتری نیز به سختی می توانند دو روز شارژدهی داشته باشند.وقتی شارژ تلفن شما کم می شود،نمی خواهید برای شارژ کردن مدت زیادی صبر کنید.در اینجا نحوه شارژ سریع گوشی گفته شده است.

گوشی را خاموش کنید

یک ترفند ساده که شاید هرگز به آن فکر نکرده اید این است که تلفن خود را هنگام شارژ کردن خاموش کنید.با کاهش تعداد کارهایی که تلفن شما همزمان انجام می دهد،تلفن شما سریعتر شارژ می شود.

کشیدن یک واگن پر از آجر به بالای تپه سرعت شما را بسیار کند می کند.هرچه آجر بیشتری بیرون بیاورید،سریعتر می توانید حرکت کنید.در اینجا همان منطق صدق می کند.مقداری از حجم کار را از تلفن خود بکاهید تا گوشی شما به سرعت شارژ شود.

به عبارت دیگر وقتی تلفن خود را در حین شارژ خاموش می کنید،تمام برق می تواند مستقیماً به باتری برسد تا اینکه همزمان برای صفحه نمایش و شارژ تلفن استفاده شود.

از شارژ بی سیم استفاده نکنید

چگونه تلفن خود را در سریعترین زمان ممکن شارژ کنیم

شارژرهای بی سیم بسیار راحت هستند و برای شارژ در طول شب عالی هستند،اما سریع ترین سرعت را ارائه نمی دهند.به این دلیل که کارایی آنها در مقایسه با شارژرهایی که با کابل به گوشی متصل می شوند بسیار کمتر است.

آنچه باعث می شود شارژ بی سیم کندتر انجام شود انرژی ای  است که در اثر گرما از دست می رود. این امر هنگامی تشدید می شود که ولتاژ تلفن شما کاملاً با ولتاژ شارژر بی سیم هماهنگ نباشد. این روش نه تنها کندتر است،بلکه از برق بیشتری نیز استفاده می کند.

این ممکن است برای شما اهمیتی نداشته باشد که هنگام خواب تلفن شما هشت ساعت روی شارژ بی سیم باشد،اما برای هنگامی که عجله دارید عالی نیست.به جای آن کابل را انتخاب کنید.شارژر بی سیم سریع تر وجود دارد، اما پیدا کردن یکی که از دستگاه شما پشتیبانی کند داستان دیگری است.

از کابل شارژ سریع استفاده کنید

شاید بزرگترین کلید دستیابی به سریعترین سرعت شارژ استفاده از کابل شارژ سریع و آداپتور پشتیبانی شده توسط تلفن شما باشد.چندین ویژگی شارژر سریع وجود دارد که باید مراقب آنها باشید.

پیدا کردن شارژر سریع مناسب

خبر خوب این است: شما حداقل نگران انتخاب کابل نادرست،حداقل از لحاظ آسیب رساندن به تلفن خود نیستید.اتصال کابل با استاندارد ناسازگار باعث منفجر شدن تلفن شما نمی شود.این دستگاه ها اقدامات احتیاطی برای اطمینان از شارژ ایمن آنها دارند.

اگر می خواهید گوشی اندوید خود را در سریعترین زمان ممکن شارژ کنید،به کابل صحیح نیاز دارید.یک قانون خوب استفاده ساده از کابل همراه دستگاه شما است.اگر پیامی را در صفحه قفل یا اعلانی مشاهده کنید که می گوید”شارژ سریع”،همه چیز آماده است.

برخی از دستگاه های اندروید جدیدتر،از جمله برخی از گوشی های سامسونگ،با شارژرهای سریع در جعبه عرضه نمی شوند.در این شرایط،می خواهید مستقیماً به فروشگاه مراجعه کنید تا کابل ها و شارژرهای سازگار را پیدا کنید.

به عنوان مثال،اگر تلفن سامسونگ دارید،می توانید به فروشگاه آنلاین شرکت بروید و دستگاه خود را از فهرست انتخاب کنید. سپس،به راحتی می توانید Adaptive Fast Charger دقیق را برای استفاده برای تلفن خاص خود پیدا کنید.

چگونه تلفن خود را در سریعترین زمان ممکن شارژ کنیم

همین مورد برای هر دستگاه اندرویدی صدق می کند.به وب سایت سازنده بروید و لوازمی را که به طور خاص با تلفن شما سازگار است پیدا کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *