اخبار فناوری

کلاب هاوس تست نسخه بتا در اندروید را آغاز کرد

اپلیکیشن کلاب هاوس که تا این لحظه تنها برای کاربران اپل و سیستم عامل ای او اس منتشر شده است,سرانجام در حال تست نسخه اندروید کلاب هاوس می باشد.

عضویت در اپلیکیشن کلاب هاوس علاوه بر این که فقط بر اساس دعوت نامه انجام می پذیرد ، به طور انحصاری فقط برای گوشی های آیفون در دسترس است.

کسانی که در گوشی های هوشمند اندرویدی استفاده می کنندهنوز فرصتی برای استفاده از این برنامه نداشته اند. با این حال ، Clubhouse  اعلام کرده که شروع به آزمایش خصوصی نسخه بتا در در سیستم عامل اندروید کرده است.

کمپانی Notion در حال تست نسخه اندروید کلاب هاوس می باشد.

در طی اعلامیه این شرکت اعلام کرد که شروع به آزمایش نسخه بتا آندروید کلاب هاوس با برخی افراد منتخب کرده است. آزمایش کنندگان افرادی خارج از شرکت هستند و قبل از انتشار برنامه برای عموم ، نسخه بتا را آزمایش می کنند.

همانطور که در Release Note شرکت می بینیم ، این یک نسخه خام است که برای چند کاربر منتخب منتشر شده است.

نسخه بتا در حال حاضر برای ثبت نام عمومی باز نیست.با توجه به اختصاصی بودن برنامه ، بعید است Clubhouse نسخه بتا را برای عموم باز کند. با این حال ، در یادداشت های منتشر شده ذکر شده است که در هفته های آینده تعداد بیشتری از کاربران اندروید اضافه خواهند شد.این نشان می دهد که این برنامه ممکن است در هفته های آینده در برای اندروید نیز منتشر شود.

با این تفاسیر باید به زودی منتظر حضور کلاب هاوس را در Play Store اندروید باشیم.

اما می توان تصور کرد که Clubhouse انحصار خود در رابطه با دعوت نامه ها را ادامه خواهد داد. این یک ویژگی کاملاً کلیدی در برنامه است ، بنابراین احتمالاً به این زودی ها تغییر نخواهد کرد.

Clubhouse چیست؟

در این پلتفرم افراد می‌توانند به‌طور زنده با یکدیگر صحبت کنند و نظرات خود را به اشتراک بگذارند. در این اپلیکیشن برخلاف سایر شبکه‌های اجتماعی تنها می‌توانید از صوت برای برقراری ارتباط استفاده کنید. نکته‌ای که به باور برخی کارشناسان جنبه «اجتماعی» شبکه‌های اجتماعی را پررنگ کرده است.

نمایی از اپلیکیشن کلاب هاوس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *