اخبار فناوری

گوگل سعی دارد با تغییرات در بخش سرگرمی,بازار تبلت های اندرویدی را زنده نگه دارد

این روزها تبلت های اندرویدی آنقدرها محبوب نیستند و اگر صادقانه بگوییم ، هیچ وقت یک وسییله محبوب نبوده اند.با این حال ، Google در تلاش است تا با یک “فضای سرگرمی” کاملاً جدید برای تبلت ها ، آن را تغییر دهد. این فضا شباهت زیادی به Google TV دارد.

وقتی صحبت از تبلت می شود ، آی پد بر گفتگو مسلط می شود و سپس Galaxy Tab سامسونگ در جایگاه دوم با اختلاف زیاد قرار می گیرد. اخیرا شایعه شده شیائومی قصد ورود جدی به بازار تبلت را دارد.

در حقیقت ، آنقدر زیاد که به نظر می رسد حتی گوگل عمدتاً وجود تبلت های اندرویدی را فراموش کرده است . حتی اگر اخیراً افراد بیشتری به دلیل همه گیری کرونا از تبلت استفاده می کنند.

سال گذشته گوگل Kids Space را راه اندازی کرد ، برای جلب علاقه مردم به تبلت های اندرویدی کافی نبود. با این حال ، گوگل به تازگی از رابط کاربری کاملاً جدیدی استفاده کرده است که می تواند به شما کمک کند.

Entertainment Space چیست

Entertainment Space یا همان فضای سرگرمی جدید برای چندرسانه ای با بخش های تماشا ، بازی ها و خواندن طراحی شده است. با اولین بار ، “Watch” از لحاظ طراحی کاملاً شبیه Google TV است.

در زیر ردیف اول ، Google  بخشی را به سایر برنامه های مصرفی دستگاه شما اختصاص داده است. مواردی مانند Hulu ، Twitch ، YouTube TV و موارد دیگر. صادقانه بگویم ، بسیار زیبا به نظر می رسد و واقعاً می تواند به تعداد اندکی از کاربران تبلت کمک کند که لذت زیادی را ببرند.

فضای سرگرمی جدید گوگل

متأسفانه ، در اقدامی عجیب از سمت گوگل، این مورد برای همه تبلت ها دردسترس نیست. در واقع ، از این ماه ، فضای سرگرمی در تبلت های Onn Walmart ظاهر می شود . سپس ، در اواخر سال جاری ، می توان انتظار انتشار نسخه جهانی برای تبلت های بیشتری را داشت. گوگل چند مورد را ذکر کرده است ، اما سامسونگ یکی از آنها نبود.

به گفته Android Central’s Daniel Bader, ، فضای سرگرمی Google Discover در سمت چپ ترین صفحه دستگاه های پشتیبانی شده قرار میگیرد. این بدان معناست که عرضه به احتمال زیاد در به روزرسانی سیستم وجود خواهد داشت زیرا به نظر می رسد به احتمال زیاد از API های محدود برای تولید محتوا استفاده خواهد شد.

باید دید این اقدام گوگل تاثیری در بازار این وسیله دیجیتال خواهد داشت یا خیر؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *