اینترنت

یوتیوب در حال آزمایش ترجمه خودکار ویدیوها است

گوگل در حال آزمایش یک ویژگی جدید برای یوتیوب است که به صورت خودکار عناوین،توضیحات و زیرنویس های ویدئویی انگلیسی را به زبان دلخواه کاربر ترجمه می کند.این طور که گوگل گفته است یوتیوب در حال آزمایش ترجمه خودکار ویدیوها است

یوتیوب در حال آزمایش ترجمه خودکار ویدیوها است

تجربه ترجمه خودکار یوتیوب

تعدادی از کاربران یوتیوب این گزینه را در اپلیکیشن یوتیوب و رابط وب روی دسک تاپ دارند. همانطور که توسط پلیس آندروید گزارش شده است،این بخشی از آزمایش گوگل است. در حال حاضر مشخص نیست که آیا یوتیوب در نهایت قصد دارد این ویژگی را برای همه منتشر کند یا خیر.

افرادی که در این آزمایش محدود گنجانده شده اند،نیازی به انجام کاری از طرف خود ندارند.این یک تغییر در سمت سرور است که نیازی به به روزرسانی برنامه ندارد. این سایت گزارش داده است که ترجمه اتوماتیک فیلم های انگلیسی به دو زبان پرتغالی و ترکی مشاهده شده است. این ویژگی به طور خودکار متن عناوین ویدئوها،توضیحات و زیرنویس ها را ترجمه می کند.

پشتیبانی از زبانهای دیگر به زودی ارائه می شود

احتمال دارد این ترجمه های گفتاری و متنی با هوش مصنوعی در آینده به زبان های بیشتری گسترش یابد.به هر حال،رابط یوتیوب برای بیش از 100 زبان است.

علاوه بر این ، بر اساس یک پست در وبلاگ The Keyword،سرویس گوگل ترنسلیت شامل پشتیبانی از 109 زبان در سراسر وب و برنامه تلفن همراه برای iOS و Android است .

این سرویس می تواند ترجمه ها را برای 37 زبان از طریق عکس،32 زبان در حالت صوتی در حالت مکالمه و 27 زبان از طریق فیلم زنده در حالت واقعیت افزوده پیشنهاد دهد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *