اینترنتموبایل

آموزش تصویری بستن کامنت ها در اینستاگرام

نظرات اینستاگرام می تواند یک تیغ دولبه باشد.اگر مشکلی با نظرات داشتید،می توانید کامنت گذاشتن را غیرفعال کنید.حتی نظرات فعلی را حذف کرده و از انتشار نظرات جدید جلوگیری کنید.در اینجا نحوه بستن کامنت در اینستاگرام گفته شده است.

آموزش تصویری بستن کامنت ها در اینستاگرام

متأسفانه،هیچ گزینه ای برای غیرفعال کردن نظرات در همه پست های اینستاگرام شما وجود ندارد. نزدیکترین گزینه ای که دارید این است پروفایل خود را خصوصی کنید.اما اینستاگرام به شما این امکان را می دهد که به صورت جداگانه نظرات خود را برای هر پست غیرفعال کنید.برای انجام این کار،برنامه اینستاگرام را در تلفن هوشمند آیفون یا آندروید خود باز کرده و به پستی بروید که می خواهید نظرات آن را غیرفعال کنید.

در گوشه سمت راست بالای پست،روی دکمه منوی سه نقطه ضربه بزنید.

آموزش تصویری بستن کامنت ها در اینستاگرام

در منوی ظاهر شده ،گزینه “Turn Off Commenting” را انتخاب کنید.اگر از زبان فارسی استفاده می کنید،گزینه خاموش کردن نظرات را انتخاب کنید.

آموزش تصویری بستن کامنت ها در اینستاگرام

نظرات قبلی همه ناپدید می شوند و فالوورهای شما نیز امکان نوشتن نظر جدید ندارند.

در هر زمان می توانید امکان کامنت گذاری را فعال کنید.روی دکمه منوی سه نقطه در پست ضربه بزنید و گزینه “Turn on Commenting” (روشن کردن نظردهی) را برای بازیابی همه نظرات انتخاب کنید.

آموزش تصویری بستن کامنت ها در اینستاگرام

بستن کامنت اینستاگرام قبل از ارسال پست

گاهی اوقات،از قبل می دانید که نمی خواهید نظراتی را درباره پستی که می خواهید ارسال کنید بخوانید.در این صورت، اینستاگرام به شما امکان می دهد نظرات را درست قبل از بارگذاری پست غیرفعال کنید.

بعد از اینکه عکس یا ویدئویی را که می خواهید در پست خود به اشتراک بگذارید انتخاب کردید،به صفحه “New Post” منتقل می شوید،جایی که می توانید کپشن را بنویسید و کاربران را منشن کنید.گزینه “Advanced Settings”(تنظیمات پیشرفته) را در پایین صفحه انتخاب کنید.

 

گزینه “Turn Off Commenting” (خاموش کردن نظرات) را فعال کنید و دکمه بازگشت را فشار دهید.

آموزش تصویری بستن کامنت ها در اینستاگرام

بعد،وقتی آماده ارسال بودید،روی دکمه “Share”(اشتراک) ضربه بزنید تا پست با ویژگی نظرات غیرفعال ارسال شود.

همچنین بخوانید:مخفی کردن تعداد لایک های اینستاگرام

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *