اندرویدویندوز

قابلیت اجرای اپلیکیشن های اندروید بر روی ویندوز 11

با معرفی نسل جدید سیستم عامل مایکروسافت اجرای اپلیکیشن های اندروید بر روی ویندوز 11 بسیار آسان شده است.

مایکروسافت برای اولین بار با معرفی ویندوز 11 در رویداد What’s next for Windows حضور یافت.مایکروسافت چندین ویژگی جدید این نسخه را به طور خلاصه بیان کرد. یکی از این ویژگی ها امکان اجرای برنامه های اندرویدی به صورت مستقیم در ویندوز است که به زودی به آن دسترسی خواهید داشت.

این ویژگی سال ها مورد علاقه کاربران کامپیوتر و به خصوص سیستم عامل ویندوز بوده است.

نحوه اجرای اپلیکیشن های اندروید بر روی ویندوز 11

با ویندوز 11 ، می توانید برنامه های Android را بدون نیاز به هیچ نرم افزار دیگری در کامپیوتر خود دانلود و اجرا کنید. شما می توانید آنها را از طریق فروشگاه جدید Windows و Amazon Appstore دانلود کنید.

 اجرای برنامه های اندرویدی روی ویندوز

در طول این رویداد ، مایکروسافت نشان داد که یکپارچه سازی به چه شکل است. مایکروسافت یک فیلم از TikTok را نشان می دهد که به صورت یکپارچه در ویندوز 11 اجرا می شود ، اما در یک صفحه کوچکتر که از طرح دستگاه تلفن همراه تقلید می کند. پانوس پانای ،اظهار داشت برای اجرای این اپلیکیشن ها از تکنولوژی Intel Bridge استفاده می کند.

 

از آنجا که برنامه های اندروید به طور طبیعی در ویندوز اجرا می شوند ، می توانید انتظار داشته باشید که آنها مانند سایر برنامه های Windows کار کنند. این به این معنی است که شما می توانید پنجره آن را کوچک کنید, در حالی که از یک برنامه Windows دیگر در کنار آن استفاده می کنید.

همچنین می توانید برنامه های اندروید مورد علاقه خود را در نوار وظیفه و منوی Start خود قرار دهید. همچنین می توانید برای آنها میانبرهای دسک تاپ ایجاد کنید. این بدان معنی است که فقط چند کلیک با برنامه TikTok ، Twitter ، Ring یا Kindle فاصله دارید.

آینده ویندوز

در سال 2020 ، مایکروسافت ویژگی جدیدی را اعلام کرد که به شما امکان می داد برنامه های اندروید را روی رایانه شخصی ویندوز خود اجرا کنید.این ویژگی مستلزم این است که دستگاه اندروید خود را به رایانه شخصی خود متصل کنید ، و این دستگاه باید بخشی از خانواده Samsung Galaxy باشد.

با ویندوز 11 ، دیگر نیازی به اتصال دستگاه یا داشتن نوع خاصی از اندروید نخواهید داشت.

با دسترسی کاربران به میلیون ها برنامه اندروید بدون شک نحوه استفاده ما از ویندوز را تغییر می دهد. به هر حال ، دیگر مجبور به استفاده از شبیه سازهای اندروید برای انجام بازی های موبایل نخواهیم بود.

تاریخ انتشار ویندوز 11

مایکروسافت تلاش زیادی را برای بهبود تجربه کلی صفحه نمایش لمسی در ویندوز 11 انجام داده است.اجرای برنامه های اندرویدی در ویندوز 11 احساس موبایل بیشتری به ویندوز 11 می دهد. این امر خصوصاً در تبلت های ویندوزی و لپ تاپ های لمسی بیشتر صدق می کند.

 ویندوز 11 قرار است در اواخر سال 2021 منتشر شود و به عنوان یک نسخه رایگان در دسترس خواهد بود.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *