ترفندگوناگون

پیدا کردن ایرپاد گمشده با گوشی اندروید

از دستگاه اندروید استفاده می کنید و ایرپاد خود را گم کرده اید؟ Find My AirPods در اندروید کار نمی کند،بنابراین در اینجا توضیح می دهیم که چه کاری باید انجام دهید.

ایرپاد مانند هر هدفون وایرلس دیگری،کوچک و گران قیمت است و به راحتی ممکن است گم یا دزدیده شود.کاربران iOS می توانند از برنامه Find My برای یافتن آنها استفاده کنند،اما کاربران اندوید گزینه های کمتری دارند. ما هنوز راه هایی برای یافتن تک ایرپاد یا جفت ایرپاد گمشده با دستگاه اندرویدی وجود دارد.

در اینجا سه ​​روش برای یافتن ایرپاد های گمشده برای کاربران اندروید آورده شده است.

از تلفن خود به عنوان رادار استفاده کنید

اگر یکی از ایرپادهای خود دارید و می دانید دیگری را در چه محدوده ای گم کرده اید،می توانید با تلفن خود منطقه جستجو را بیشتر محدود کنید. برای جستجوی دستگاههای بلوتوث اطراف از منوی اتصالات استفاده کنید.به تنظیمات> اتصالات> بلوتوث بروید و از ایرپاد استفاده کنید تا دستگاه گمشده را در حالت جفت سازی قرار دهید.تلفن شما شروع به جستجوی آن می کند.هنگامی که تلفن شما متصل شد،به این معناست که شما در فاصله کمتر از 10 متری ایرپاد گمشده هستید.

شما باید مطمئن شوید که باتری ایرپادهای شما شارژ شده است.این روش برای هر هدفون بی سیم که از بلوتوث استفاده می کند کار می کند. اگر هر دو هدفون گم شده باشند،نمی توانید حالت جفت سازی را فعال کنید.

از برنامه Wunderfind استفاده کنید

Wunderfind اپلیکیشنی است که در مکان یابی هدفون های گمشده تخصص دارد.این به شما نشان می دهد که هنگام حرکت چقدر به دستگاه گمشده نزدیک هستید.برای تمام هدفون های بی سیم کار می کند،نه فقط ایرپاد.از آنجا که از قابلیت تشخیص بلوتوث استفاده می کند،Wunderfind حداقل به یک هدفون برای کار نیاز دارد.در حالی که جستجو می کند،یک نقشه تصویری برای دنبال کردن به شما می دهد.با خرید نسخه پرمیوم،حتی می توانید هدفون های بی سیم گمشده خود را به صدا درآورید.

پیدا کردن ایرپاد گمشده با گوشی اندروید

دانلود Wunderfind

از سرویس “Find My” اپل استفاده کنید

یکی از نکات منفی استفاده از ایرپاد در اندروید این است که نمی توانید از برنامه Find My در گوشی های اندروید استفاده کنید.با این حال،اگر ایرپاد شما با دستگاه اپل دیگری مانند مک بوک یا آی پد نیز مرتبط شده باشد،همچنان می توانید به سایت اپل بروید و از Find My استفاده کنید

این کار حتی اگر فقط از ایرپاد با اندروید استفاده کنید،کارساز است.اگر آنها در سرویس Find My ثبت شده اند،بعداً می توانید از آن برای یافتن آنها استفاده کنید.Find My دستگاه شما را روی نقشه نشان می دهد. همچنین می توانید ایرپاد خود را به صدا درآورید و موقعیت مکانی آنها را راحت تر پیدا کنید.حتی اگر هر دو ایرپاد خود را گم کردید،می توانید از این سرویس استفاده کنید.

پیدا کردن ایرپاد گمشده با گوشی اندروید

همچنین بخوانید:نحوه اتصال ایرپاد به لپ تاپ در ویندوز ۱۰

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *