اندروید

بازیابی برنامه ها در گوشی جدید اندروید

انتقال اطلاعات به یک دستگاه جدید اندروید می تواند استرس زا باشد.دستگاه قدیمی شما پر از برنامه ها و بازی هایی است که می خواهید آنها را ارائه دهید.ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه با استفاده از لیست در حال اجرا برنامه های نصب شده قبلی در گوگل پلی،بازیابی برنامه ها در گوشی جدید اندروید را انجام دهید

در هنگام راه اندازی تلفن جدید،از شما در مورد نصب برنامه ها و بازی ها از دستگاه قدیمی خود (همگام سازی شده از حساب گوگل خود) سوال می شود.اگر شما به دستگاه جدیدی از سازنده مشابه دستگاه قدیمی خود روی می آورید،این معمولاً بسیار خوب عمل می کند.با این حال،کامل نیست.

خوشبختانه،گوگل پلی همه مواردی را که نصب کرده اید ثبت می کند.به راحتی می توانید لیستی از برنامه ها و بازی های مرتبط با حساب گوگل خود را مشاهده کنید،از جمله دانلودهای گذشته،که همچنین می توانند بازیابی شوند.ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه این کار را انجام دهید.

بازیابی برنامه ها در گوشی جدید اندروید

ابتدا فروشگاه گوگل را در تلفن یا تبلت اندروید خود باز کنید.در صفحه اصلی یا کشوی برنامه قرار خواهد گرفت.

بازیابی برنامه ها در گوشی جدید اندروید

بعد ، روی نماد پروفایل خود در سمت راست نوار جستجو ضربه بزنید.

بازیابی برنامه ها در گوشی جدید اندروید

My Apps & Games” را از فهرست انتخاب کنید.

به صفحه «Updates» در صفحه برنامه ها و بازی های من آورده می شوید.به برگه «Library» بروید.

برگه “Library” تمام برنامه ها و بازیهایی را که از پلی استور دانلود کردید و در حال حاضر در دستگاه شما نیستند نشان می دهد.می توانید لیست را بر اساس “آخرین دانلود” یا “حروف الفبا” مرتب کنید.

بازیابی برنامه ها در گوشی جدید اندروید

فهرست برنامه ها و بازی ها

پیمایش در این لیست بسیار جالب است،خصوصاً اگر مدت زمان زیادی است که کاربر اندروید هستید.برای بازیابی برنامه، کافیست روی دکمه “Install” در کنار آن ضربه بزنید.

بازیابی برنامه ها در گوشی جدید اندروید

برنامه ها و بازی هایی که با دستگاه شما سازگار نیستند ، دکمه “نصب” را ندارند.

اگر برنامه ها یا بازی هایی وجود دارد که دیگر نمی خواهید در حساب شما باشند،روی ضربدر ضربه بزنید تا آنها را از فهرست خود حذف کنید.

همچنین بخوانید:قابلیت جدید پلی استور،اشتراک اپلیکیشن های نصب شده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *