اخبار فناوری

تیم دونالد ترامپ یک شبکه اجتماعی راه اندازی می کند

دونالد ترامپ دوباره به شبکه های اجتماعی بازگشته است,البته این بار او برنامه خود را دارد. این به این دلیل است که تیم ترامپ یک پلت فرم کاملاً جدید در رسانه های اجتماعی به نام GETTR راه اندازی خواهد کرد

با ممنوعیت دونالد ترامپ از فعالیت در شبکه های اجتماعی مانند توییتر و فیس بوک ، تیم رئیس جمهور سابق یک پلت فرم کاملا جدید در رسانه های اجتماعی راه اندازی کرده است. این پلتفرم که GETTR نام دارد.  GETTRخود را به عنوان جایگزینی برای شبکه های اجتماعی فعلی معرفی کرده است.

بیانیه ماموریت GETTR نشان می دهد که هدف این سایت ترویج عقل سلیم ، دفاع از آزادی بیان ، به چالش کشیدن انحصار شبکه های اجتماعی است. شعار اصلی این بیانیه ایجاد بازار یا شبکه ای برای درج ایده ها است. این شعاری است که در سراسر برند تجاری GETTR دیده می شود.

شبکه اجتماعی GETTR  توسط جیسون میلر ، یکی از سخنگویان سابق ترامپ ، هدایت می شود. جزئیات وارد شدن دونالد ترامپ به شبکه های اجتماعی دقیقا مشخص نیست. اگرچه این برنامه 100٪ به تیم و کمپین ترامپ برای ورود دوباره به سیاست مرتبط است. ما هنوز مطمئن نیستیم که ترامپ قصد دارد در این سیستم حساب ایجاد کند یا خیر.اما اکانت های زیادی وجود دارد که وانمود می کنند متعلق به ترامپ هستند.

ما می دانیم که ترامپ از زمان ممنوعیت استفاده از رسانه های اجتماعی در ژانویه 2021 به دنبال راه های جدیدی برای تعامل آنلاین با طرفداران خود بوده است.برای مثال رئیس جمهور سابق وبلاگی را راه اندازی کرد که موفق نبود. در عوض ، مورد تمسخر قرار گرفت.

GETTR چیست و چگونه کار می کند؟

 

GETTR اولین بار در اواسط ماه ژوئن در فروشگاه های App Store و Google Play Store منتشر شد .این برنامه بدون هیچ رویداد یا کمپین رسمی راه اندازی شد. علی رغم کمبود تبلیغات ، برنامه این تیم تاکنون چند هزار بار دانلود شده است.

البته نظرات درج شده در گوگل پلی نشان دهنده نارضایتی کاربران از عملکرد این اپلیکیشن می باشد.

این رسانه اجتماعی هم دارای یک وب سایت و هم یک برنامه تلفن همراه است. با نگاهی به GETTR ، ظاهر پلت فرم برنامه شباهت زیادی به ظاهر توییتر دارد.

آیا دونالد ترامپ به شبکه های اجتماعی بازگشته است؟

تاکنون ، ترامپ در GETTR حسابی ایجاد نکرده است. اگرچه این برنامه توسط تیم ترامپ راه اندازی شد ، اما دخیل بودن رئیس جمهور سابق در این پلت فرم همچنان نامشخص است.

باید صبر کرد و دید چقدر از این پلت فرم استقبال خواهد شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *