خودرو

فولکس واگن پاسات 2022 Limited Edition آخرین مدل از این خودرو خواهد بود

این هفته فولکس واگن اعلام کرد که سدان محبوب پاسات در سال 2022 آخرین مدل خود را تحت عنوان فولکس واگن پاسات 2022 Limited Edition تولید می کند. زیرا این شرکت به سمت تولید خودروی الکتریکی در ایالات متحده می رود. آخرین نسخه VW Passat 2022 در یک مدل نسخه محدود ارائه می شود.

تولید Passat در چاتانوگا در سال 2011 زمانی آغاز شد که VW مدل جدیدی را برای بازار آمریکای شمالی معرفی کرد. با از بین رفتن پاسات ، کارخانه Chattanooga تمرکز خود را به وسایل نقلیه الکتریکی معطوف خواهد کرد. حرکتی که فولکس واگن در حال انجام آن در ایالات متحده و سراسر جهان است. این شرکت همچنین قصد دارد پردازنده خود را برای وسایل نقلیه الکتریکی و فناوری خودران تولید کند.فولکس واگن پاسات 2022 Limited Edition احتمالا آخرین نسخه غیر برقی از این خودرو می باشد.

فولکس واگن تولید SUV الکتریکی را در تنسی آغاز می کند. طبق گفته CarandDriver ، کارخانه تنسی ساخت مدل های Atlas و Atlas Cross Sport را نیز آغاز خواهد کرد. اساسا ، VW می خواهد انرژی بیشتری برای SUV ها ، کراس اوورها و مهمتر از آن ، وسایل نقلیه الکتریکی صرف کند.

فولکس واگن پاسات 2022 Limited Edition

این مدل با رینگ های 18 اینچی آلومینیومی و 15 پره عرضه می شود.از این نسخه تنها 1973 عدد ساخته می شود و شماره آن از 1 تا 1973 بر روی صندلی ها حک می شود.کسانی که مدل محدود 31000 دلاری را انتخاب می کنند ، صندلی های برقی چرمی به همراه گرمکن و فن آوری اضافی را برای دور زدن خودرو دریافت می کنند.

طرفداران VW Passat یک سال دیگر فرصت دارند تا آن را در ایالات متحده خریداری کنند. و بعد آز ان باید منتظر نسخه برقی فولکس پاسات بمانند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *