اخبار فناوری

قابلیت جدید انتخاب کیفیت ویدیو در واتس اپ

واتس اپ به زودی به کاربران اجازه می‌دهد، قبل از اشتراک گذاری فیلم، کیفیت ویدئو را انتخاب کنند

اکنون ویژگی جدیدی در آخرین نسخه اندروید بتا ۲.۲۱.۱۴.۶ واتس اپ دیده می شود که به کاربران اجازه می دهد امکان انتخاب کیفیت ویدیو در واتس اپ را داشته باشند.کاربران واتس اپ دوست دارند بتوانند فیلم و ویدیو خود را بدون افت کیفیت به اشتراک بگذارند.در آخرین نسخه اپلیکیشن واتس اپ گزینه ای را برای اشتراک ویدیو به نام Best Quality  یا بهترین کیفیت مشاهده می شود.

 این ویژگی که Video upload quality نام دارد,فعلا در دست توسعه است. بنابراین برای عموم در دسترس نیست.

ویژگی انتخاب کیفیت ویدیو در واتس اپ

 

در به روزرسانی آینده، کاربران می‌توانند با انتخاب یکی از ۳ گزینه، خودکار Auto ، بهترین کیفیت Best Quality و صرفه جویی در داده data saver، کیفیت ارسال ویدیو را انتخاب کنند. در گزینه خودکار، واتس اپ بهترین الگوریتم فشرده سازی را برای آن فیلم خاص تشخیص می‌دهد. ویژگی دیگر بهترین کیفیت است که به کاربر اجازه می‌دهد همیشه فیلم را با استفاده از بهترین کیفیت موجود ارسال کند.

این قابلیت و سه حالت قرار است تحت عنوان Photo upload quality برای تصاویر هم در نظر گرفته شود.

با این گزینه می توانیم فیلم ها و عکس های خود را بدون افت کیفیت و بدون نیاز به استفاده از ایمیل و یا تلگرام برای دوستان خود به اشتراک بگذاریم.

مانند هر نسخه بتایی دیگری, ممکن است این ویژگی ها به نسخه نهایی WhatsApp نرسد. به نظر می رسد که این قابلیت در به روزرسانی آلفا ارائه شود.واتس اپ تاریخ دقیقی برای ارائه این ویژگی به طور عمومی ارائه نکرده است.

شخصا بی صبرانه منتظر دریافت این به روز رسانی هستم.قابلیتی که به نظر بنده باید مدت ها قبل به واتس اپ اضافه می شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *