اخبار فناوری

قابلیت جدید توییتر : توییتر در حال آزمایش رای موافق و رای مخالف است

رای مثبت و منفی در توییتر

2021سال بسیار شلوغی برای تیم توسعه توییتر است. این بار ، این پلتفرم در حال کار برای قابلیت جدیدی است که به شما کمک می کند پاسخ ها را بررسی کنید و به آن رای مثبت یا رای مخالف دهید.

توییتر در حال بررسی اضافه کردن رأی موافقان و مخالفان برای پاسخ به توییت های شما است. این شرکت اعلام کرد که در حال آغاز یک آزمایش کوچک تحقیق برای افزودن این ویژگی در آینده است.

برخی از شما در iOS ممکن است گزینه های مختلفی برای رای مثبت یا منفی به توییت ها را مشاهده کنید. ما در حال آزمایش این قابلیت هستیم.بنابراین می توانیم روی روش هایی برای نمایش بیشتر آنها کار کنیم. رأی های منفی شما عمومی نیستند ، در حالی که رأی های مثبت شما به عنوان موارد پسندیده نشان داده می شوند.

به نظر می رسد که رای مثبت و منفی در توییتر عملکرد مشابهی با Reddit دارد.ایده این است که شما می توانید توییت هایی را که دوست دارید یا با آنها موافق هستید رأی مثبت بدهید. آنهایی را که دوست ندارید یا مخالف آنها هستید ، رأی منفی بدهید.

فقط شما قادر خواهید بود رأی های منفی خود را مشاهده کنید ، در حالی که رأی های مثبت شما به تعداد موارد مشابه توییت مورد نظر کمک می کند. توییتر همچنین تأکید کرد که گزینه downvote یک دکمه دوست نداشتن نیست.

قابلیت جدید توییتر : رای مثبت و منفی در توییتر

 

برای برخی ، نمادهای مربوط به رأی موافق و رأی مخالف پیکانهای بالا و پایین هستند که در یک دایره محصور شده اند. برای برخی, نمادهای شست به بالا و انگشت شست ظاهر می شوند. این احتمالاً فقط یک تست بصری برای طراحی UI است. ویژگی بدون در نظر گرفتن ظاهر مشابه هم کار می کنند

قابلیت جدید توییتر برای افزودن دکمه های رأی مثبت و رأی موافق ، بیشتر با انتقادات منفی روبرو شد.

به نظر می رسد دلیل نگرانی این است که کاربران فکر می کنند که ویژگی جدید فقط به کاربران منفور اجازه می دهد افراد دیگر را به صورت ناشناس مورد آزار و اذیت قرار دهند. این یک فرض کاملاً منطقی است.

توییتر از بدو تاسیس تاکنون مخالفان خود را داشته است. فقط به این دلیل که ماهیت این پلت فرم به شما امکان می دهد بدون هیچ محدودیتی افتتاح حساب کنید و بلافاصله بدون درج هویت شروع به فعالیت کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *