اندروید

نحوه اتصال دسته ps5 به گوشی اندروید

کنترلر Dualsense با کنسول PlayStation 5 سونی عرضه می شود،با تلفن های اندرویدی نیز کار می کند.ما قصد داریم نحوه اتصال دسته ps5 به گوشی اندروید را به شما نشان دهیم.

برای استفاده از کنترلر دوال سنس با اندروید،باید این دو دستگاه را از طریق بلوتوث جفت کنید.برای این منظور،باید “Settings” (تنظیمات) را در گوشی اندروید خود باز کنید.این کار را می توانید با دو بار کشیدن انگشت به پایین از بالای صفحه نمایش تلفن اندروید خود انجام دهید.

نماد چرخ دنده را در گوشه پایین سمت راست پنل تنظیمات سریع انتخاب کنید تا “Settings” را در گوشی خود باز کنید

 نحوه اتصال دسته ps5 به گوشی اندروید.

برای رفتن به گزینه های اتصال بلوتوث،می توانید “Connected Devices” (دستگاه های متصل در منوی فارسی) را در تنظیمات در انتخاب کنید.

وقتی در صفحه «دستگاههای متصل» در تنظیمات اندروید قرار گرفتید،روی«Pair New Device»(جفت شدن دستگاه جدید در منوی فارسی)ضربه بزنید تا تلفن شما در حالت جفت شدن قرار گیرد.

 نحوه اتصال دسته ps5 به گوشی اندروید

اتصال دسته

اکنون وقت آن رسیده که همان کار را در کنترلر PS5 انجام دهید. با فشردن همزمان دکمه PlayStation و دکمه Create می توانید دسته را در حالت جفت سازی قرار دهید.دکمه PlayStation بین دو استیک آنالوگ در کنترلر قرار دارد ، در حالی که دکمه Create درست در بالای D-Pad در سمت چپ قرار دارد.

 نحوه اتصال دسته ps5 به گوشی اندروید

اگر مطمئن نیستید که کنترلر PS5 در حالت جفت شدن است یا خیر ، می توانید با نگاهی به چراغ های درخشان اطراف صفحه لمسی ، این موضوع را به سرعت متوجه شوید.وقتی دوال سنس در حالت جفت شدن است،چراغ های اطراف صفحه لمسی آبی می شوند و دو بار سریع چشمک می زنند،تاریک می شوند و دوباره دو بار چشمک می زنند.این الگوی چشمک زدن تا زمانی که کنترل کننده در حالت جفت شدن است،تکرار می شود.

در صفحه «Pair New Device» تلفن خود در تنظیمات،«”Wireless Controller”» را در بخش «Available Devices.»انتخاب کنید.

 نحوه اتصال دسته ps5 به گوشی

این یک پنجره بازشوی تأیید را نشان می دهد که از شما می پرسد آیا می خواهید تلفن خود را به دسته متصل کنید.برای اتصال دسته به گوشی خود روی «Pair» ضربه بزنید.

در حالی که دسته PS5 با بازی های اندوریدی که از کنترلر پشتیبانی می کنند کار می کند،در بعضی بازیها نمی توانید از کنترل کننده برای انتخاب موارد منو در آن بازی ها استفاده کنید.با این حال،هنگامی که بازی ها را شروع می کنید،کنترلر به خوبی کار می کند.

همچنین بخوانید:نحوه اتصال دسته ایکس باکس به کامپیوتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *