اخبار فناوریویندوز

ویندوز 11 بتا عرضه شد

ویندوز 11 بتا : از زمان معرفی ویندوز 11 ، مایکروسافت نسخه های پیش نمایش را منتشر کرده است ، که در آن کاربران سیستم عامل را آزمایش می کنند و بازخورد ارسال می کنند. مایکروسافت امروز اولین نسخه آزمایشی ویندوز 11 را منتشر کرده است و هم اکنون کاربران می توانند با اطمینان بیشتری این نسخه را بر روی سیستم های خود نصب کنند.

طبق گفته مایکروسافت، نسخه بتا در مقایسه با ساخت Dev از پایداری بیشتری برخوردار است. با این حال، به کاربران توصیه می‌شود تا این نسخه را روی یک سیستم تست یا پارتیشن ثانویه نصب کنند.

 

آیا ویندوز 11 بر روی سیستم من قابل نصب است؟

 

برای دریافت نسخه بتای ویندوز ۱۱، سیستم شما باید حداقل مشخصات مورد تایید مایکروسافت را داشته باشد.

با این حال ، اگر پیامی دریافت کرد که این رایانه نمی تواند ویندوز 11 را اجرا کند (This PC can’t run Windows 11) ، ممکن است هنوز شانس داشته باشید. ممکن است با فعال کردن TPM یا Secure Bot در تنظیمات BIOS رایانه این خطا رفع شود.

کسانی که نسخه Dev را نصب کرده اند می توانند با رفتن به Settings > Windows Update > Windows Insider Program و سپس کلیک بر روی Select your Insider Settings به نسخه Beta تغییر حالت دهند.

در هر صورت باید گفت اگر در مورد سیستم عامل ویندوز 11 و قابلیت های جدید آن کنجکاو هستید نسخه بتا از آن به مقدار لازم پایدار است و هم اکنون می توانید آن را بر روی دستگاه خود نصب کنید.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *