اخبار فناوریویندوز

امکان نصب ویندوز 11 بر روی کامپیوترهای قدیمی فراهم شد

امکان نصب ویندوز 11 بر روی کامپیوترهای قدیمی : مایکروسافت اعلام کرد کامپیوتر هایی که از سخت افزارهای قدیمی استفاده می کنند قادر خواهند بود ویندوز 11 را نصب کنند.

پیش از این, مشخصات و سخت افزاری که مایکروسافت برای سیستم عامل جدید اعلام کرده بود, صدها میلیون کاربر را از ویندوز 11 محروم و یا آنها را مجبور به استفاده از ویندوز 10 یا ارتقا سیستم به حداقل نیاز های ویندوز 11 کرده است.

در حال حاضر ، مایکروسافت تایید کرده است که افراد را از نصب ویندوز 11 بر روی دستگاه هایی که حداقل سخت افزار را برآورده نمی کنند ، محروم نمی کند و امکان نصب ویندوز 11 را برای سیستمی فراهم می کند

ویندوز 11 را روی هر کامپیوتری نصب کنید

 

اخبار مبنی بر اینکه مایکروسافت نصب ویندوز 11 را بر روی کامپیوترهای قدیمی محدود نمی کند,تفاوت چشمگیری با مشخصات مورد نیاز ویندوز 11 در ژوئن 2021 دارد.

مایکروسافت در ابتدا ویندوز 11 را با حداقل نیاز مشخصات سخت افزاری رده بالا, شامل جدیدترین پردازنده های اینتل و AMD و نیاز به تراشه TPM 2.0 معرفی کرد.

اگر ویندوز 11 را با استفاده از فایل ایزو Windows 11 روی رایانه خود نصب کنید ، مایکروسافت نصب را مسدود نمی کند و سیستم عامل روی رایانه شما کار می کند. البته ممکن است بر روی سیستم قدیمی شما سرعت مطلوب را نداشته باشد. اما مایکروسافت اجازه نصب آن را بر روی سیستم شما می دهد.تا بیش از این امکان نصب آن روی سیستم های قدیمی فراهم نبود.

علاوه بر این ، در حالی که می توانید ویندوز 11 را روی هر دستگاهی نصب کنید ، این بدان معنا نیست که به خوبی کار می کند. شما هنوز باید حداقل سخت افزار مورد نیاز برای ویندوز 11 مانند RAM کافی و پردازنده مناسب برای اجرای سیستم عامل, برآورده کنید.

بنابراین در حالی که می توانید محدودیت های سخت افزاری ویندوز 11 را  کنار بگذارید, باید مطمئن شوید که سخت افزار موجود شما می تواند ویندوز 11 را به خوبی ویندوز 10 اجرا کند.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *