موبایل

قابلیت جدید: ارسال پیام محو شونده در واتس اپ

ارسال عکس ها و فیلم های یکبار مشاهده در واتس اپ

آیا می خواهید عکس ها یا فیلم های ناپدید شونده به سبک اسنپ چت و تلگرام را در واتس اپ ارسال کنید؟ سرویس پیام رسانی متعلق به فیس بوک به شما این امکان را می دهد. این قابلیت جدید واتس اپ View Once یا یکبار مشاهده نامیده می شود. در اینجا ارسال پیام محو شونده در واتس اپ را برایتان آماده کرده ایم.

همه چیز در مورد پیام محو شونده واتس اپ

برای شروع ، باید بدانید هیچ چیز مانع از گرفتن عکس از صفحه ، ضبط فیلم، در برابر فایل هایی که با استفاده از ویژگی یکبار مشاهده واتس اپ ارسال می کنید،نمی شود.

واتس اپ می گوید که فایل های رسانه ای رمزگذاری شده می توانند پس از ارسال برای چند هفته در سرورهای شرکت ذخیره شوند. همچنین ، اگر شخصی پیام را به واتس اپ گزارش دهد ، این شرکت به عکس یا ویدیوی ناپدید شده ای که با استفاده از سرویس پیام ارسال کرده اید دسترسی خواهد داشت.

اگر عکس یا فیلم باز شده باشد ، در پشتیبان گیری واتس اپ ذخیره نمی شود, نمی توان آن را نیز بازیابی کرد. با این حال ، فایل های رسانه ای باز نشده ارسال شده با View Once پشتیبان گیری می شوند. و می توان آنها را از فایل پشتیبان نیز بازیابی کرد.

عکس ها و فیلم های ارسال شده با استفاده از ویژگی یک بار مشاهده به طور خودکار در گالری گیرنده ذخیره نمی شود. این فایل های رسانه ای پس از مشاهده گیرنده حذف می شوند.فرستنده نمی تواند پس از ارسال فایل ها را مشاهده کند. هنگامی که یک عکس یا ویدیوی محو شونده را در واتس اپ دریافت می کنید ، می توانید ظرف 14 روز پس از دریافت آن را مشاهده کنید. اگر در این زمان مشاهده نشوند ، به طور خودکار حذف می شوند.

این پیام ها قابل ارسال ، ذخیره ، اشتراک گذاری نیستند. با این حال ، همانطور که قبلاً اشاره کردیم ، هرکسی می تواند برای دور زدن برخی از این محدودیت ها ، اسکرین شات یا از صفحه نمایش فیلم بگیرد.

نحوه ارسال پیام محو شونده در واتس اپ

ابتدا آخرین نسخه واتس اپ رو نصب و یا بروز رسانی کنید.یک صفحه چت را باز کنید.مثل سابق عکس یا ویدیویی که می خواهید ارسال کنید را انتخاب کنید.

در صفحه چت می توانید عکس یا ویدیویی که می خواهید ارسال کنید کلیک کنید یا انتخاب کنید.

ارسال پیام محو شونده در واتس اپ

با انجام این کار ، دوربین یا گالری را انتخاب کنید و می توانید عکس یا فیلم را برای ارسال انتخاب کنید.

پس از انتخاب فایل در واتس اپ، می توانید روی نماد “1” ، که به عنوان دکمه View Once نیز شناخته می شود ، ضربه بزنید. این دکمه در گوشه سمت راست پایین کادر ، در سمت چپ دکمه ارسال آبی ظاهر می شود.

هنگامی که روی دکمه View Once ضربه می زنید ،واتس اپ یک پنجره بازشو نشان می دهد که به شما اطلاع می دهد این یک عکس یا ویدیوی محو شونده است. بر روی ok ضربه بزنید.

روی دکمه “ارسال” در گوشه سمت راست پایین صفحه ضربه بزنید تا عکس ها یا فیلم های محو شونده یا یکبار مشاهده در WhatsApp ارسال شوند. دکمه ارسال در آیفون یک پیکان راست در زمینه دایره آبی و در آندروید یک پیکان راست با پس زمینه دایره سبز است.

ارسال پیام محو شونده در واتس اپ

هنگامی که گیرنده فایلی را که به تازگی ارسال کرده اید باز می کند ، به طور خودکار بعد از یکبار مشاهده از تلفن وی حذف می شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *