ترفند

نحوه ارسال عکس با کیفیت بالا در واتس اپ

اگر سعی کنید تصاویر با وضوح کامل را از طریق واتس اپ ارسال کنید،احتمالاً خطاهایی را مشاهده می کنید یا متوجه فشرده سازی شدید تصویر می شوید.بنابراین،اگر می خواهید عکس های شما کیفیت اصلی خود را حفظ کنند،چه می کنید؟ در واتس اپ یک روش کمتر شناخته شده برای انتقال تصاویر واضح و با کیفیت بالا است.ما قصد داریم نحوه ارسال عکس با کیفیت بالا در واتس اپ را به شما نشان دهیم.

محدودیت های اشتراک گذاری در واتس اپ

بسته به نوع فایل محدودیت اشتراک گذاری فایل در واتس اپ متفاوت است.حداکثر حجم فایل برای عکس ها،فیلم ها و پیام های صوتی 16 مگابایت است. این ممکن است به نظر کافی برسد،اما نکته قابل توجهی وجود دارد:حتی اگر تصویر شما کمتر از 16 مگابایت باشد،واتس اپ از یک الگوریتم فشرده سازی استفاده می کند.

این فشرده سازی است که منجر به کاهش کیفیت عکس می شود.از سوی دیگر،محدودیت اشتراک فایلهای واتس اپ 100 مگابایت است و فایل های ارسال شده به عنوان اسناد فشرده نمی شوند.

شرکت در ایردراپ هارمونی وان

نحوه ارسال عکس با کیفیت بالا در واتس اپ

روش کار اینجاست:

نحوه ارسال عکس با کیفیت بالا در واتس اپ

  1.  مکالمه مورد نظر واتس اپ را باز کنید.
  2. در اندروید، روی نماد پیوست کنار نماد دوربین ضربه بزنید و Document را انتخاب کنید.اگر از آیفون استفاده می کنید، روی نماد + در سمت چپ کادر متن ضربه بزنید و Document را انتخاب کنید .
  3. فایل های خود را مرور کرده و تصویر خود را انتخاب کنید.
  4. برای به اشتراک گذاشتن تصویر روی Send ضربه بزنید .

 

هنگامی که send را فشار می دهید،عکس شما محدودیت 16 مگابایتی واتس اپ دور می زند و از فشرده سازی جلوگیری می کند. بنابراین،گیرندگان باید تصویر را با کیفیت اصلی دریافت کنند تا زمانی که حجم فایل کمتر از 100 مگابایت باشد.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *