اخبار فناوریارز دیجیتال

پی پال خدمات رمز ارزی را در انگلیس راه اندازی کرد

پی پال خدمات رمز ارزی را در انگلیس راه اندازی کرد : انگلستان اولین کشوری خارج از ایالات متحده است که به سرویس رمز ارزی پی پال دسترسی پیدا کرده است.

پی پال قرار است سرویس ارزهای رمزنگاری شده خود را در انگلستان راه اندازی کند ، این اولین توسعه از زمان راه اندازی آن در ایالات متحده در سال 2020 است.

راه اندازی سرویس رمزنگاری PayPal در انگلستان به این معنی است که ساکنان انگلستان می توانند ارزهای دیجیتالی را با حساب پی پال خود خریداری کنند.این خدمات میلیون ها مشتری دیگر پی پال را قادر می سازد که استفاده و خرید بیت کوین ، اتریوم و سایر رمز ارزها را آغاز کنند.

پی پال خدمات رمز ارزی را در انگلیس راه اندازی کرد

غول ارائه‌دهنده خدمات پرداخت بین المللی روز یکشنبه اعلام کرد که مشتریان بریتانیایی به زودی از طریق وب سایت پی پال و اپلیکیشن موبایل آن به بیت کوین (BTC)، اتریوم (ETH)، لایت کوین (LTC) و بیت کوین کش (BCH) دسترسی خواهند داشت.

نسخه آمریکایی سرویس رمزنگاری PayPal سال گذشته راه اندازی شد و روز به روز پیشرفت می کند. در گفتگو با CNBC ، مدیر کل PayPal در زمینه بلاک چین ، رمزنگاری و ارزهای دیجیتال ، گفت:

در ایالات متحده واقعا روند کار خوب بوده است. ما انتظار داریم که در بریتانیا خوب پیش برود.

همانند خدمات رمزنگاری موجود ، گزینه های رمزنگاری PayPal در انگلستان از صرافی Paxos ، یک شرکت مستقر در ایالات متحده ، استفاده می کند. کاربران PayPal مستقر در بریتانیا با رعایت مقررات انگلستان می توانند ارزهای رمزنگاری شده به ارزش زیر خرید یا فروش کنند:

35000 پوند در سال به شرطی که هر تراکنش بیش از 15000 دلار نباشد.این مقدار زیادی نیست ، اما برای اکثر کاربران راضی کننده است.

پی پال می‌تواند با ارائه خدمات رمز ارزها به ساکنین بریتانیا، در افزایش دسترسی مردم این کشور به دارایی‌های دیجیتال، نقش خود را بازی کند. گزارش شده است که در میان تمام کشورهای اروپایی، PayPal در انگلستان با ۲ میلیون کاربر فعال ماهیانه، بالاترین نفوذ را دارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *