کنسول بازی

چگونه بفهمیم اکانت PSN ما هک شده ؟

ایمن نگه داشتن حساب PSN شما برای توقف فعالیت های مخرب بسیار مهم است.اما چگونه می توانید بررسی کنید و بفهمید کسی از آن استفاده کرده است؟یا ممکن اکانت شما هک شده باشد،چگونه بفهمیم اکانت PSN ما هک شده ؟

آیا تا به حال بازی مورد علاقه خود را باز کرده اید و متوجه شده اید که جایی نیست که آن را ذخیره کرده اید؟متاسفانه با گرانی بازیهای اورجینال و روی آوردن به اکانت های هکی این اتفاق ممکن است برای شما بیفتد.

آیا کسی از اکانت PSN ما استفاده می کند؟

هر زمان که از حساب PSN شما استفاده می شود،برنامه PlayStation شما نشان می دهد که آنلاین هستید.برای بررسی خود، برنامه پلی استیشن را در گوشی آی او اس یا اندروید خود دانلود کنید.در مرحله بعد،با جزئیات حساب PSN خود وارد شوید.

چگونه بفهمیم اکانت PSN ما هک شده ؟

سپس،به سادگی بررسی کنید که آیا یک نقطه سبز رنگ در کنار نام کاربری شما در صفحه اصلی یا اطلاعات حساب وجود دارد. توجه داشته باشید که این گزینه را می توان از تنظیمات کنسول غیرفعال کرد،بنابراین ممکن است کاملاً دقیق نباشد.

روشهای جایگزین برای بررسی اینکه آیا شخصی از حساب PSN شما استفاده می کند یا خیر

اگر مشکوک هستید که شخصی از حساب PSN شما استفاده می کند،اما به اپ PSN خود دسترسی ندارید،می توانید از دوستان خود کمک بخواهید. دوستان PSN شما همچنین می توانند اتصال شما را از طریق برنامه،وب سایت یا کنسول PSN مشاهده کنند.

چگونه بفهمیم اکانت PSN ما هک شده ؟

همچنین می توانید به حساب PSN خود در وب وارد شوید و بررسی کنید آیا دستگاه های ناشناخته ای به حساب شما وارد شده اند یا خیر. برای انجام این کار ، به وب سایت PSN بروید و به Account> Device Management بروید.شما قادر خواهید بود لیست کامل کنسول هایی را که به حساب شما متصل هستند را مشاهده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *