اخبار فناوری

سرویس نت فلیکس برای کاربران اندروید در کنیا رایگان شد

شرکت نتفلیکس؛ بزرگترین سرویس استریم فیلم و سریال در جهان، اعلام کرده که برای اولین بار، در کشور کنیا اشتراک مجانی خودش را عرضه کرده است.

تا پیش از این برای استفاده از نتفلکیس نیاز به پرداخت اشتراک ماهیانه بود.قبلا هم نتفلیکس در برخی کشورها مثل هند برای مدت محدودی سرویسش را رایگان کرده بود. حالا این شرکت برای گسترش بازار خودش به کنیا، برای کاربران این کشور اشتراک مجانی خودش را بدون زمان انقضا عرضه کرده است.

این اشتراک برخلاف اشتراک مجانی بقیه شرکت ها، تبلیغات ندارد. نیاز به وارد کردن کارت اعتباری برای استفاده از آن نیست و برای ثبت نام تنها نیاز به ایمیل و داشتن سن بالای 18 سال هست.

سرویس نت فلیکس برای کاربران اندروید در کنیا رایگان شد

اما این اشتراک دارای محدودیت هایی هست که از جمله دسترسی به تنها یک چهارم ارشیو فیلم و سریالهای نتفلیکس هست.امکان دانلود محتوا برای تماشا بدون اینترنت وجود ندارد.این اشتراک تنها در گوشی های اندرویدی قابل استفاده هست و در تلویزیون و وب قابل دسترس نیست، که محدودیت های منطقی ای به نظر می آیند.

با این اشتراک کاربران کنیایی میتونن نتفلیکس و بخش خوبی از محتوای آن را تجربه کنند. در صورت نیاز به محتوا و امکانات بیشتر، می توانند از اشتراک پولی این سرویس استفاده کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *