اخبار فناوری

فروش گوشی های هوشمند در جهان 10 درصد رشد کرده است

فروش گوشی های هوشمند در جهان 10 درصد رشد کرده است: در حالی که شیائومی از نظر میزان فروش کلی به رتبه دوم رسید ، اپل به رتبه سوم سقوط کرد. سامسونگ همچنان از نظر فروش گوشی های هوشمند پیشرو در جهان است.

به گفته شرکت تحقیقاتی گارتنر ، بازار جهانی گوشی های هوشمند در سه ماهه دوم سال 2021 شاهد رشد 10.8 درصدی بوده است.شیائومی چین از نظر میزان فروش کلی به رتبه دوم رسید ، اپل به رتبه سوم سقوط کرد. سامسونگ همچنان از نظر فروش گوشی های هوشمند پیشرو در جهان است. یک گزارش قبلی توسط Counterpoint Research نیز نشان داد که شیائومی از نظر میزان عرضه جهانی گوشی های هوشمند در این سه ماهه رتبه دوم را دارد ، شیائومی برای اولین بار به این موفقیت دست یافته است.

فروش گوشی های هوشمند در جهان 10 درصد رشد کرده است

به گفته گارتنر ، بازار تلفن های هوشمند علیرغم محدودیت عرضه به دلیل اختلال در تولید مربوط به COVID-19 و کمبود قطعات ، رشد کرد.

به گفته گارتنر ، در حالی که سامسونگ همچنان فروشنده برتر در سه ماهه گذشته بود ، رشد سالیانه آن به دلیل محدودیت در عرضه و اختلال در تولید کاهش یافته است. با این حال ، شرکت فناوری کره جنوبی گزینه های 5G خود را گسترش داد.

به گفته گارتنر,فروش گوشی های شیائومی به دلیل حضور آنلاین قوی تر و گسترش سریع در بازارهای جهانی فراتر از آسیا و اقیانوسیه ، 80.5 درصد رشد در فروش گوشی های هوشمند خود ثبت کرده است. فروش اپل 28.3 درصد و سهم بازار آن 2.1 درصد در سال افزایش یافته است.

اوپو و Vivo که به ترتیب 42.4 و 41.6 درصد رشد داشتند ، رده چهارم و پنجم را به خود اختصاص دادند. در حالی که اوپو به لطف قیمت بالای تلفن های هوشمند میان رده و شبکه توزیع گسترده تر و کمپین های بازاریابی قوی در اروپای غربی رشد کرد.vivo در بازاریابی در اروپا ، خاورمیانه و آفریقا (EMEA) موفق بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *