اخبار فناوریموبایل

قابلیت Favorites به اینستاگرام اضافه می‌شود

اینستاگرام قابلیت Favorites را برای تغییر اولویت نمایش پست‌ها آزمایش می‌کند

اینستاگرام در حال آزمایش قابلیتی به نام Favorites هست که پیج های موردعلاقه شما بالاتر از بقیه نشان می دهد.

برای استفاده از این قابلیت، کاربران پیج هایی که برایشان مهم هستند را به لیست Favorites یا علاقه مندی ها اضافه میکنند.با این کار اینستاگرام پست هایی که توسط این پیج ها منتشر می شوند را در صفحه اصلی اینستاگرام بالاتر از بقیه پیج ها قرار می دهد.

در نتیجه کاربر می تواند مطمئن باشد که در صفحه اصلی و فید اینستاگرام، اول پستهایی که براش مهم هستند را می بیند.بعد از دیدن پست پیج های مورد علاقه,اینستاگرام پستهای سایر پیج ها که در لیست Favorites نیستند را نمایش می دهد.

قابلیت جدید اینستاگرام

چنین نحوه نمایشی با نحوه کار اینستاگرام در حال حاضر متفاوت می باشد. همان جور که می دانید اینستاگرام براساس پارامترهای مختلف ترتیب پست ها را برای شما مشخص می کند و شما هیچ کنترلی بر روی ترتیب نمایش آن ها ندارید.

قابلیت Favorites با Close Friends متفاوت هست، بنابراین این دو را با هم اشتباه نگیرید. وقتی پیجی را به لیست Favorites اضافه می کنید، صاحب پیج از این موضوع خبردار نخواهد شد.

این قابلیت هنوز در حال آزمایش هست و تنها برای عده کمی فعال شده است. در صورت موفق بودن آزمایش, اینستاگرام در اینده  قابلیت Favorites اینستاگرام را برای همه کاربران عرضه خواهد کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *