اخبار فناوری

مایکروسافت می گوید ویندوز 11 می تواند رایانه شما را سریعتر کند

مایکروسافت زمان زیادی را صرف صحبت در مورد ویژگی های جدید ارائه شده توسط ویندوز 11 کرده است, اما این شرکت تلاش زیادی برای افزایش عملکرد سیستم عامل انجام نداده است.  اما امروز مایکروسافت اعلام کرد ویندوز 11 می تواند رایانه شما را سریعتر کند.

به گفته مایکروسافت ، چندین تغییر در ساختار ویندوز انجام شده که به ویندوز 11 کمک می کند عملکرد بهتری داشته باشد. تغییرات قابل توجهی در نحوه مدیریت برنامه ها و فرآیندهای سیستم وجود دارد. ویندوز 11 برنامه های پیش زمینه را ترجیح می دهد و مطمئن می شود که منابع کافی به آنها اختصاص داده شده است.

این امر به ویژه برای افرادی که دوست دارند چندین نمونه از یک برنامه یا چندین برگه را در مرورگر وب اجرا کنند مفید است. زیرا هنگام راه اندازی نمونه دیگری ، خود برنامه در پیش زمینه اجرا می شود ، بنابراین حافظه ، CPU و سایر منابع سیستم کمتر درگیر می شود.

در یک ویدیوی YouTube  (از طریق Windows Latest )که جانشین مایکروسافت ، استیو دیسپنسا منتشر کرده است می گوید: در این مورد ، چند ثانیه زمان صرفه جویی می شود. و با استفاده از برنامه ها در طول روز صرفه جویی در زمان افزایش می یابد. بنابراین احساس می کنید عمکرد و سرعت بهتر از قبل است.

ویندوز 11 می تواند رایانه شما را سریعتر کند

بهبود عملکرد دیگر در ویندوز 11 سرعت بیدار شدن رایانه از خواب (Sleep) است . مایکروسافت اعلام کرده است که حالت خواب در رایانه هایی با پردازنده های نسل هشتم و جدیدتر تقریباً به طور لحظه ای به پایان می رسد. انتظار می رود که از این تغییر استقبال زیادی شود.

با انتشار ویندوز 11 ,خوشحال می شویم که مایکروسافت به جای صحبت در مورد ظاهر زیبا و ویژگی های جدید آن ، درباره سرعت و عملکرد سیستم عامل صحبت کند. البته ، هنگامی که نسخه نهایی سیستم عامل در 5 اکتبر در دسترس باشد ، می توانیم ارزیابی کنیم که چقدر پیشرفت وجود دارد.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *