ویندوز

نحوه تغییر تم در ویندوز 11

تم ها به شما امکان می دهند ظاهر ویندوز 11 را به سرعت با یک کلیک سفارشی کنید. تصاویر پس زمینه, رنگ ها و صداها را همزمان با هم تغییر دهید. در اینجا نحوه تغییر تم در ویندوز 11 را توضیح داده ایم.

برای شروع کار در ویندوز 11 ، ابتدا باید برنامه Settings را باز کرده,وارد قسمت Personalization بشوید. برای رسیدن سریع به آنجا ، روی دسکتاپ راست کلیک کرده و Personalize را انتخاب کنید.

وقتی تنظیمات ویندوز باز می شود ، به طور خودکار در بخش Personalization قرار خواهید گرفت. در اینجا می توانید با کلیک روی تصویر کوچک در بخش “Click a theme to apply” در بالای پنجره ، به سرعت تم را تغییر حالت دهید.

این یک راه عالی برای تغییر سریع بین تم حالت روشن (با زمینه روشن و پنجره های روشن) و تم حالت تیره (با رنگ های تیره) است.

اگر می خواهید یک طرح سفارشی ذخیره کنید ، همه تم های موجود خود را ببینید یا تم های جدیدی دریافت کنید ، در  Settings > Personalization و  سپس روی Themes کلیک کنید.

نحوه تغییر تم در ویندوز 11

ساخت تم ترکیبی یا سفارشی در ویندوز 11

خوب نحوه تغییر تم در ویندوز 11 را توضیح دادیم.در ویندوز 11 ، تم سفارشی ترکیبی از تنظیمات شخصی سازی شده شما برای زمینه دسکتاپ ، حالت تیره یا روشن ، سبک مکان نما ماوس و طرح صدا است. می توانید آنها را به صورت جداگانه در بخشهای مختلف تنظیمات و کنترل پنل تنظیم کنید ، اما Windows پیوندهای سریع به هر یک از آنها را در بالای صفحه Personalization > Themes  ارائه می دهد.

برای استفاده از آنها ، فقط روی “Background” ، “Color” ، “Sounds” یا “Mouse Cursor”” در بالای پنجره کلیک کنید. هر پیوند شما را به صفحه مناسب در تنظیمات یا کنترل پنل می برد که می توانید آن گزینه ها را تنظیم کنید.

نحوه تغییر تم در ویندوز 11

اگر قبلاً پس زمینه سفارشی دسکتاپ را در تنظیمات ویندوز تنظیم کرده اید یا صدا ، رنگ یا سبک نشانگر موس را تغییر داده اید. می توانید تنظیمات شخصی سازی خود را به عنوان یک تم سفارشی در Personalization > Themes ذخیره کنید. برای انجام این کار, روی دکمه “Save” در پایین کلیک کنید.

نحوه تغییر تم در ویندوز 11

 

پس از کلیک روی “Save” ، ویندوز از شما می خواهد تم را در یک پنجره بازشو نامگذاری کنید. نام را وارد کرده و روی “ذخیره” کلیک کنید. پس از آن ، موضوع سفارشی شما در لیست موضوعات در بخش زیر ظاهر می شود.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *