اخبار فناوری

فعال شدن استیکر لینک برای تمام کاربران اینستاگرام

بالاخره اینستاگرام رسما قابلیت قرار دادن لینک در استوری را برای همه کاربران فعال کرد.

قابلیت قرار دادن لینک در استوری تا پیش از این فقط برای پیج های بالای 10 هزار فالوور یا تیک ابی دار فعال بود.این قابلیت به آن ها حس برتری خاصی میداد و بقیه کاربران و به خصوص پیج های نوپا از آت بی بهره بودند.

اینستاگرام چند ماه پیش قابلیت بکش بالا را با استیکر لینک در استوری جایگزین کرد. اما در آن زمان هم کماکان این قابلیت در انحصار پیج های بالای 10 هزار فالوور یا تیک ابی دار بود. اما این شرکت سیگنالهایی مبنی احتمال فعال کردن این قابلیت برای تمام کاربران اینستاگرام داده بود.

حالا این شرکت چنین امکانی را برای همه کاربران فعال کرده تا بتوانند در استوری هاشون لینک قرار بدهند. این قابلیت به خصوص برای پیج های کاری می تواند بسیار کاربردی باشد و افزایش تعامل مخاطبانشان با پیج آن ها ارو به همراه داشته باشد.

برای قرار دادن لینک در استوری فقط کافی هست به بخش استوری اینستاگرام برید یک عکس را انتخاب کنید، دکمه استیکرهارا فشار بدید. استیکر لینک رو انتخاب کنید و در باکس مربوطه لینک موردنظرتون رو قرار بدید و دکمه Done را فشار بدید.

طبعیتا برای جلوگیری از سواستفاده از این قابلیت و نشر اطلاعات جعلی، کسانی که اکانتشون خیلی تازه هست یا قوانین اینستاگرام را قبلا نقض کردند، این قابلیت را دریافت نمی کنند.

همچنین کاربرانی که این قابلیت رو در حال حاضر دارند, ولی در آینده به هر دلیلی قوانین اینستاگرام رو نقض کنند، اینستاگرام ممکن هست قابلیت استیکر لینک را برای آن ها محدود کند. طی روزهای گذشته به همین دلیل ,این قابلیت برای خیلی از کاربران غیرفعال شد.

این قابلیت از امروز و به تدریج برای همه کاربران فعال خواهد شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *