معرفی گجت

پاوربانک Apollo Ultra , نسل جدید پاور بانک ها

شرکت Elecjet پاوربانک جدیدی به نام Apollo Ultra را عرضه کرده است که, سرعت شارژ و عمر آن از پاوربانک های عادی بسیار بیشتر می باشد.

این شرکت از ماده ای به نام گرافین در الکترودهای باتری های لیتیوم یون استفاده کرده است.این ماده به این پاوربانک امکانات جالبی  می دهد. از جمله این که این پاوربانک می تواند تا 5 برابر سریعتر از پاوربانک های عادی شارژ بشود.

به عبارتی این پاوربانک که ظرفیت 10,000mAh دارد را با یک شارژر 100 واتی،  می توان تنها در 27 دقیقه شارژ کرد. این رقم که خیلی کمتر از پاوربانک های متداول می باشد. برای مقایسه پاوربانک 10 هزار میلی آمپری بقیه شرکتها با شارژر 100 واتی،  برای شارژ شدن کامل, نیاز به بیش از 3 ساعت زمان دارند.

علاوه بر این استفاده از این ماده عمر این باتری ها را هم افزایش می دهد. در حالی که باتری های معمول گوشی ها و پاوربانکها بعد از 500 تا 800 بار شارژ شدن، 20 درصد ظرفیتشان رو از دست می دهند، پاوربانک Apollo Ultra باتری هایی دارد که بعد از 2500 بار شارژ شدن به این آمار و ارقام میرسند.پاوربانک Apollo Ultraدر واقع می توان گفت عمر این باتری ها 5 برابر باتری های معمول است.

 

این پاوربانک دارای خروجی USB-A و USB-C است.  این پاوربانک می تواند حداکثر 67 وات خروجی داشته باشد که شارژ سریع محسوب می شود.پاوربانک Apollo Ultra علاوه بر گوشی  و تبلت،قابلیت شارژر لپ تاپ را نیز دارد.

شرکت Elecjet این پاوربانک را با قیمت 65 دلار به بازار عرضه می کند که قیمت بالایی نسبت به دیگر پاور بانک ها دارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *