آموزش نرم افزار

نحوه استفاده از واتساپ وب بدون اتصال به گوشی

آیا از واتس اپ وب متکی به اتصال اینترنت تلفن خود ناراحت هستید؟خوشبختانه می توانید از این قابلیت حتی زمانی که تلفن شما در دسترس نیست استفاده کنید.اینجا نحوه استفاده از واتساپ وب بدون اتصال به گوشی توضیح داده شده است.

پیش از این، برنامه تلفن همراه واتس اپ تنها چت شما را به رابط کاربری یک دستگاه مرتبط منعکس می کرد.این بدان معناست که وقتی باتری تلفن شما تمام می شود یا اتصال اینترنت ضعیفی دارد،واتس اپ روی دستگاه های متصل کار نمی کند.

خوب،دیگر اینطور نیست.اکنون می توانید از واتس اپ وب به طور ایمن حتی زمانی که تلفن شما آفلاین است استفاده کنید.

از واتس اپ وب با تلفن خود به صورت آفلاین استفاده کنید

استفاده از واتس اپ در وب یا نسخه دسکتاپ بدون تلفن شما آسان است.دو مرحله برای انجام این کار وجود دارد:

  1. کافی است واتس اپ را در دستگاه همراه خود با جستجوی WhatsApp در App Store یا Google Play Store به روز کنید.
  2. اگر گزینه بالا برای شما کار نمی کند، باید به نسخه بتا چند دستگاه بپیوندید.در زمان نوشتن، باید این ویژگی را در بخش Linked Devices یا دستگاه‌های پیوندی برنامه تلفن همراه واتس اپ خود بیابید.به نسخه بتا بپیوندید،سپس دوباره در دستگاه‌های مرتبط خود وارد شوید.

از این پس، حتی در صورت خاموش بودن یا قطع اتصال به اینترنت،اکنون می توانید از واتس اپ وب یا برنامه دسکتاپ در چندین دستگاه به طور همزمان استفاده کنید.

چگونه یک دستگاه لینک شده را از راه دور در واتس اپ حذف کنیم

داشتن چندین دستگاه مرتبط در واتس اپ می تواند واقعا مفید باشد.با این حال، ممکن است بخواهید به دلایل امنیتی یک دستگاه را از راه دور جدا کنید.

برای انجام این کار در iOS،به تنظیمات در سمت راست پایین برنامه تلفن همراه واتس اپ بروید و روی دستگاه‌های مرتبط ضربه بزنید.در اندروید،روی سه نقطه عمودی در بالا سمت راست ضربه بزنید و دستگاه‌های مرتبط را انتخاب کنید.

دستگاهی را که می خواهید قطع کنید انتخاب کنید و روی Log Out ضربه بزنید.

نحوه استفاده از واتساپ وب بدون اتصال به گوشی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *