آموزش نرم افزاراینترنت

نحوه غیرفعال کردن موقت اکانت اینستاگرام

آیا می خواهید در اینستاگرام کمی استراحت کنید؟ این کاملا منطقی است. به جای حذف اپلیکیشن یا پروفایل خود، سعی کنید به طور موقت اکانت اینستاگرام خود را غیرفعال کنید. زمانی که بتوانید یک ماه دیگر برگردید،همه چیز همانگونه خواهد بود که این شبکه اجتماعی را ترک کردید.در این پست نحوه غیرفعال کردن موقت اکانت اینستاگرام همراه با تصویر بیان شده است.

روش غیرفعال کردن موقت اکانت اینستاگرام

غیرفعال کردن موقت اکانت اینستاگرام، پروفایل شما را برای مدت زمانی که می خواهید از سایت خارج شوید،از شبکه اجتماعی پاک می کند.URL اینستاگرام شما نامعتبر می شود، کاربران نمی توانند شما را در جستجو پیدا کنند و همچنین نمی توانند با شما تماس بگیرند.وقتی حساب خود را دوباره فعال کنید،این ویژگی ها بازیابی می شوند.

نحوه غیرفعال کردن موقت اکانت اینستاگرام

 

در اینجا، به پایین بروید و پیوند «Temporarily Disable My Account» را انتخاب کنید.

نحوه غیرفعال کردن موقت اکانت اینستاگرام

اکنون اینستاگرام دلیل غیرفعال کردن اکانت خود را از شما خواهد پرسید.شما می توانید یک دلیل را از منوی کشویی انتخاب کنید. اگر نمی خواهید دلیل خاصی ارائه کنید، گزینه “Something Other” را انتخاب کنید.

پس از انتخاب، رمز عبور اینستاگرام خود را وارد کنید.

برای بار دوم، بر روی دکمه آبی رنگ “Temporarily Disable Account” موجود در پایین صفحه ضربه بزنید.اینستاگرام برای سومین بار از شما می خواهد که ادامه کار را تایید کنید. از پنجره بازشو، روی دکمه «Yes» ضربه بزنید.

اکنون اکانت اینستاگرام شما غیرفعال می شود و از برنامه اینستاگرام در گوشی هوشمند خود خارج می شوید.برای اطمینان،می توانید نام کاربری اینستاگرام خود را جستجو کنید.اینستاگرام یا به شما می گوید که کاربر وجود ندارد یا اینکه هنوز چیزی پست نکرده است.

چگونه اکانت اینستاگرام خود را دوباره فعال کنیم

هر زمان که بخواهید می توانید برگردید و اکانت غیرفعال شده اینستاگرام خود را دوباره فعال کنید. تنها چیزی که نیاز دارید نام کاربری و رمز عبور شما است.

برنامه اینستاگرام را در دستگاه آیفون یا اندروید خود باز کنید یا از وب سایت اینستاگرام استفاده کنید

در اینجا با نام کاربری و رمز عبور اینستاگرام خود وارد شوید.

فوراً، حساب شما به شکل سابق خود بازیابی می شود.برای امنیت بیشتر، پس از فعال سازی مجدد حساب کاربری خود، باید رمز عبور اینستاگرام خود را تغییر دهید.

.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *