اندرویدموبایل

نحوه اتصال ایرپاد به اندروید

ایرپاد اپل به محصولات اپل محدود نمی شود.می توانید ایرپادز خود را به گوشی اندرویدی خود نیز متصل کنید.با این حال،چند محدودیت وجود دارد.در این پست نحوه اتصال نحوه اتصال ایرپاد به اندروید را توضیح خواهیم داد.

آیا ایرپاد با اندروید کار می کند؟

بله،ایرپادهای اپل با هر تلفن یا تبلت اندرویدی به خوبی کار می‌کنند،زیرا هنوز هدفون‌های استاندارد بی‌سیم بلوتوثی هستند. حتی تا زمانی که دستگاه از بلوتوث پشتیبانی می کند،می توانید آنها را به دستگاه های غیر اندرویدی متصل کنید.

در اندروید،می‌توانید از ایرپاد برای گوش دادن به موسیقی و همچنین استفاده از میکروفون داخلی برای صحبت در تماس‌های تلفنی استفاده کنید.تنها نقطه ضعف این است که نمی توانید برخی از عملکردهای ایرپاد خود را کنترل کنید.

برای مثال، نمی‌توانید سطح باتری ایرپاد خود را از طریق تلفن اندروید بررسی کنید.(اگرچه یک برنامه پولی در گوگل پلی وجود دارد که به شما در انجام این کار کمک می‌کند.)همچنین نمی‌توانید کاری را که با دو بار ضربه زدن روی ایرپادتان از تلفنتان انجام می‌شود، تغییر دهید.این عملکردها را فقط می توان از طریق یک محصول اپل انجام داد.

نحوه اتصال ایرپاد به گوشی اندرویدی

برای جفت کردن ایرپادز با گوشی اندرویدی خود،ابتدا باید ایرپاد را در حالت جستجو قرار دهید تا تلفن شما بتواند آنها را شناسایی کند.

برای انجام این کار،ابتدا ایرپاد خود را در جعبه شارژ آنها قرار دهید.درب کیس را باز نگه دارید. سپس، در پشت جعبه شارژ، دکمه ست آپ را فشار داده و نگه دارید.

نحوه اتصال ایرپاد به اندروید

چراغ جعبه شارژ شما به رنگ سفید چشمک می زند که نشان می دهد ایرپاد شما آماده جفت شدن هستند.

نحوه اتصال ایرپاد به اندروید

برای اتصال به ایرپاد به گوشی اندروید خود،تنظیمات را در تلفن خود اجرا کنید و به Bluetooth & Device Connection > Bluetooth بروید.ممکن است مسیر دقیق بسته به مدل گوشی شما متفاوت باشد.

مطمئن شوید که گزینه بالا فعال است.سپس روی گزینه “Pair New Device” ضربه بزنید.

منتظر بمانید تا گوشی شما ایرپاد را شناسایی کرده و در «Available Devices»نمایش دهد.سپس ایرپاد خود را از لیست انتخاب کنید.

روی «Pair» در اعلان ضربه بزنید تا گوشی خود را به ایرپاد متصل کنید.

تلفن شما اکنون به ایرپاد شما متصل است و همه چیز آماده است.

با اتصال ایرپاد به تلفن ایرپاد خود،اکنون می توانید موسیقی پخش کنید،تماس تلفنی برقرار کنید،صدا را ضبط کنید و تقریباً هر کاری را که به بلندگو یا میکروفون نیاز دارد انجام دهید.یک بار دیگر،به خاطر داشته باشید که اگر می خواهید عملکردهای خاص ایرپادخود را تغییر دهید،به یک دستگاه اپل نیاز دارید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *