موبایل

5 گوشی عجیب تاریخ

تلفن‌های مدرن عمدتا شبیه هم تولید می شوند. اگرچه همیشه اینطور نبوده است. در طول سال های قبل گوشی های عجیبی از نظر طراحی و عملکرد وجود داشته است. بیایید نگاهی به برخی از عجیب ترین گوشی ها بیندازیم.

در آغاز عصر تلفن همراه، شرکت‌ها ریسک‌های زیادی را متحمل شدند و همه در تلاش بودند تا بفهمند مردم چه می‌خواهند. این تلاش ها منجر به موفقیت‌های بزرگ امروز شده است.امروز 5 گوشی عجیب تاریخ را به شما نشان می دهیم.

Microsoft Kin

“عجیب” همیشه به معنای بد نیست، اما به این معنی نیست که دستگاه موفق بوده است. مایکروسافت کین دستگاه عجیبی بود با ایده های بسیار جالب. در نهایت، فروش خوبی نداشت، اما مطمئنا عجیب بود.

Microsoft Kin

رابط کاربری در Kin حال و هوای مشابهی دارد  به ویندوز فون داشت، اما این یک گوشی هوشمند نبود.کین یک تلفن بسیار کوچک و با صفحه کلید کشویی بود.

Motorola Backflip

راه های زیادی برای قرار دادن صفحه کلید فیزیکی روی گوشی وجود دارد. می توانید آن را بلغزانید و حتی بچرخانید. موتورولا مفهوم فلیپینگ را در نظر گرفت و به شیوه ای بسیار عجیب و با صفحه کلید در پشت گوشی از آن استفاده کرد.

Motorola Backflip

Motorola Backflip دارای صفحه کلید پشت نمایشگر بود و شما آن را به جلو می چرخانید تا صفحه کلید زیر نمایشگر قرار گیرد.

Yotaphone

برخی از ایده های عجیب و غریب در واقع ایده های خوبی هستند. Yotaphone سعی کرد یک مشکل را به روشی بسیار منحصر به فرد حل کند. نمایشگرهای LCD و LED مقدار زیادی باتری مصرف می کنند. اگر صفحه نمایش کم مصرفی داشته باشید که بتوانید برای کارهای ساده از آن استفاده کنید چه؟

yotaphone

Yotaphone دو نمایشگر داشت:یک صفحه نمایش معمولی تمام رنگی گوشی هوشمند در جلو. در پشت، یک صفحه نمایش جوهر الکترونیکی که مشابه ش را در Kindle یا دیگر eReader ها می بینید . ایده این بود که می‌توانید با استفاده از نمایشگر e-ink در مصرف برق صرفه‌جویی کنید. این در واقع یک ایده بسیار جالب بود، اما هرگز مورد توجه قرار نگرفت.

Toshiba G450

شما به عکس گوشی توشیبا در بالا نگاه می کنید. احتمالا نیازی نیست به شما بگویم که چرا این یک تلفن عجیب و غریب است، اما به هر حال خواهم گفت.

توشیبا جی 450

دکمه های اعداد و نمایشگر در سه بخش دایره شکل,قرار گرفته اند. کل دستگاه به شکل یک جعبه تماس است. این یک گوشی فوق العاده عجیب و غریب است. مطمئنم در دست گرفتن آن بسیار راحت است، اما عجیب به نظر می رسد.

Siemens Xelibri 6

 

Seimens در سال 2004 یک خط تلفن کامل با نام تجاری Xelibriداشت. عجیب‌ترین آن‌ها، Xelebri 6 بود. تصور کنید یک گوشی شبیه آینه آرایشی تاشو بسازید.

Siemens Xelibri 6

از میان تمام گوشی‌های موجود در  لیست 5 گوشی عجیب تاریخ, زیمنس Xelibri 6 عجیب‌ترین گوشی است زیرا اساسا به شکل عجیبی طراحی شده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *